„O NIEwypaleniu zawodowym” seminarium liderskie – 05.02.2021 godz: 14:00-15:00

Dziękujemy za pozytywny odzew po ostatnim seminarium z cyklu „Jak budować zaangażowanie w nowej normalności?” – dobrze wiedzieć, że nasza praca jest Wam potrzebna – dla jednych jest konkretnym wsparciem, a dla innych – inspiracją.

Mamy nadzieję, że kolejne seminarium liderskie „O NIEwypaleniu zawodowym” (tak, dobrze czytacie, jesteśmy po jasnej stronie mocy:), da Wam porcję energii do działania w kierunku zadbania o Wasze NIEwypalenie.

Justyna od ponad 10 lat pracuje z liderami i zespołami, ma na swoim koncie współpracę z ponad 50 firmami, również jako Gallup Certified Strengths Coach.

Swoje doświadczenie wykorzystała w procesie tworzenia koncepcji wspierania liderów w czasie pandemii i od kwietnia 2020 przewodzi projektom rozwojowym realizowanym on-line przez Grupę TROP, dedykowanym głównie liderom.

Nie ma żadnej wątpliwości, że czas poświęcony na seminaria spędzicie będąc w najlepszych możliwych rękach jeśli chodzi o wiedzę w zakresie najbardziej aktualnych zagadnień liderskich. W roli moderatora Przemek Dziewitek – do zobaczenia!

Kiedy?

05.02.2021 w godzinach 14:00-15:00

Gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają link przed wydarzeniem do aplikacji Zoom Meetings.

Wstęp:

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.

1 komentarz

  1. Piotr

    I część była ciekawa i przydatna 🙂

Call Now Button