„Odwaga, czyli strach w ruchu” seminarium liderskie – 22.01.2021 godz: 14:00-15:00

Serdecznie zapraszamy na I seminarium „Odwaga, czyli strach w ruchu” z cyklu „Jak budować zaangażowanie w nowej normalności?”, poświęconego tematyce liderstwa w rzeczywistości „po 2020”.

„O odwadze lidera stanowi nie tylko gotowość do podejmowania większych i trudniejszych wyzwań, o odwadze lidera świadczy gotowość do otwartego kontaktu z drugim człowiekiem” – to jedna z refleksji, która towarzyszy ostatnio Justynie Zacharuk – trenerce biznesu, która poprowadzi seminaria.

Justyna od ponad 10 lat pracuje z liderami i zespołami, ma na swoim koncie współpracę z ponad 50 firmami, również jako Gallup Certified Strengths Coach.

Swoje doświadczenie wykorzystała w procesie tworzenia koncepcji wspierania liderów w czasie pandemii i od kwietnia 2020 przewodzi projektom rozwojowym realizowanym on-line przez Grupę TROP, dedykowanym głównie liderom.

Nie ma żadnej wątpliwości, że czas poświęcony na seminaria spędzicie będąc w najlepszych możliwych rękach jeśli chodzi o wiedzę w zakresie najbardziej aktualnych zagadnień liderskich. W roli moderatora Przemek Dziewitek – do zobaczenia!

Kiedy?

22.01.2021 w godzinach 14:00-15:00

Gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają link przed wydarzeniem do aplikacji Zoom Meetings.

Wstęp:

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.

2 komentarze

  1. Marzena

    Marzena z Olsztyna

    • Marta

      Zachęcamy do zapisu poprzez formularz 🙂

Call Now Button