„Mam talent! I co dalej?” seminarium liderskie – 19.02.2021 godz: 14:00-15:00

Ostatnie seminarium liderskie z cyklu „Odwaga, czyli strach w ruchu” poświęcamy talentom, pracy na mocnych stronach i temu, jaki mają wpływ na zaangażowanie.

Justyna Zacharuk jest certyfikowanym coachem Instytutu Gallupa, o talentach wie bardzo dużo, a ponadto jest to jeden z jej ulubionych wątków w pracy rozwojowej. Na pewno więc będzie ciekawie – zapraszamy serdecznie!

Justyna od ponad 10 lat pracuje z liderami i zespołami, ma na swoim koncie współpracę z ponad 50 firmami, również jako Gallup Certified Strengths Coach.

Swoje doświadczenie wykorzystała w procesie tworzenia koncepcji wspierania liderów w czasie pandemii i od kwietnia 2020 przewodzi projektom rozwojowym realizowanym on-line przez Grupę TROP, dedykowanym głównie liderom.

Nie ma żadnej wątpliwości, że czas poświęcony na seminaria spędzicie będąc w najlepszych możliwych rękach jeśli chodzi o wiedzę w zakresie najbardziej aktualnych zagadnień liderskich. W roli moderatora Przemek Dziewitek – do zobaczenia!

Kiedy?

19.02.2021 w godzinach 14:00-15:00

Gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają link przed wydarzeniem do aplikacji Click Meeting

Wstęp:

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.

Podziel się!

Shares

1 komentarz

  1. Malgorzata

    Bez komentarza

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *