Czego dzisiejszy świat biznesu oczekuje od liderów – seminarium liderskie w dniu 29.02.2024 o 18.00

Czego dzisiejszy świat biznesu oczekuje od liderów? 

Aby mieli w sobie życie. Radość bycia, siłę rozwoju, zdolność do reagowania i do elastyczności, kiedy sytuacja się zmienia. Energię działania, uczenia się, energię twórczą, energię budowania więzi. I aby dzielili się z nami tym zasobem, aby nas pociągali, a nie ciągnęli za sobą.  

A czego pragną sami liderzy? Mniej więcej tego samego – siły i odporności, zdolności do budowania zespołów, na których mogą polegać oraz energii na zmiany.  

Dlatego, w tym roku metody pracy w Psychologicznej Akademii Lidera uzupełniliśmy o kontekst energii osobistej lidera i sposoby jej samoodnawiania, bo myślenie o poziomie i jakości swojej energii oraz o jej pomnażaniu stało się dla liderów podstawowym wyzwaniem. 

Zapraszamy Was na seminarium, które odbędzie się 29 lutego o godzinie 18:00. Podczas spotkania Tomasz Czerwiński opowie o wysokich lotach i stanach energetycznych na podstawie swojego liderskiego doświadczenia, oraz o tym, jak umiejętność syntetyzowania w sobie Dedala i Ikara pozwala uniknąć niebezpiecznego spalania i wypalania się w działaniu. Wspólnie z Małgorzatą Kostro Olechowską przybliżą także nowe aspekty pracy w programie Psychologicznej Akademii Lidera, skupiające się na budowaniu kompetencji samoodnawiania swojej energii.  

Zapraszamy liderów, pracowników HR, członków zespołów.  

Kim są nasi prelegenci? 

Tomasz Czerwiński posiada blisko 23 lata doświadczenia w służbie jako żołnierz zawodowy o specjalności pilot samolotów odrzutowych. Jest doświadczonym liderem, byłym Dowódcą Eskadry  
samolotów M-346 i zespołu akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry. Wyszkolił kilka pokoleń pilotów wojskowych. 

Obecnie rozwija się jako trener, między innymi jako prowadzący w programie Psychologiczna Akademia Lidera i koncentruje swoją uwagę na zagadnieniu świadomego i odpowiedzialnego przywództwa. Pracuje jako wykładowca w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, a niedawno dodał do swoich osiągnięć stopień naukowy doktora. 

Małgorzata Kostro Olechowska – coachka, mentorka, liderka. W swojej pracy skupia się na wzmacnianiu dojrzałych relacji, pracy na mocnych stronach oraz eksperymentowaniu z nowymi rozwiązaniami. Przez 20 lat związana była z branżą kulturalną. Była Dyrektorką Promocji i Dystrybucji Gutek Film, współpracowała także z producentami filmowymi, odpowiadając za promocję i PR, a także wellbeing. Obecnie jest Dyrektorką ds. fundraisingu i komunikacji Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. 

KIEDY?

29 lutego 2023 w godzinach 18:00-20:00

gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają wiadomość z potwierdzeniem zapisu wraz z linkiem do wydarzenia

wstęp

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy 

.

Podziel się!

Shares

0 komentarzy

Call Now Button