regina Hojna

trenerka, coach, psycholog

Doświadczenie

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży szkoleniowo-coachingowej. Autorka wielu warsztatów szkoleniowych w ramach projektów np. Psychologii Sprzedaży, Coachingu menedżerskiego, Akademii Przywództwa. Posiada doświadczenie w pracy zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i w branży consultingowej. Tworzyła system szkoleń z obszaru zarządzania sprzedażą, psychologii sprzedaży, motywacji i rozwoju dla dystrybucji Towarzystwa Ubezpieczeń Skandia.

Specjalistka ds. Emisji Głosu Certyfikowana Trenerka i Coach Grupy TROP oraz akredytowana Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC Practicioner Coach). Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zawodowego Studium Piosenkarskiego.

Specjalizacja

Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących rozwijania kompetencji sprzedażowych oraz menedżerskich z wykorzystaniem procesu grupowego. Ponadto zajmuje się też tematyką związaną z autoprezentacją oraz emisją głosu.

Klienci

Współpracuje z Wyższą Szkołą Biznesu w Poznaniu oraz Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej w Warszawie, prowadząc szkolenia m.in. ze „Sprzedaży na rynku farmaceutycznym”, „Sposobów radzenia sobie ze stresem”, „Zarządzania czasem”, a także warsztaty z procesu sprzedaży, etyki w biznesie i negocjacji.

Realizowała szkolenia oraz coachingi dla takich firm i organizacji jak: Amplico, Commercial Union, Novartis, Deutsche Bank, Idea Bank, Polski Koncern Mięsny Duda S.A., Skandia, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, Polkomtel.

Call Now Button