Małgorzata Lipmann

aktorka, wykładowczyni, acting coach, trenerka, coach, reżyserka obsady

Doświadczenie

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie uzyskała stopień Doktora Sztuk Teatralnych i Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Jest też absolwentką Programu GATE Akademii Grupy TROP, z którą obecnie również współpracuje jako trenerka i coachka oraz trenerka wspierająca w Programie GATE i Szkole Coachów.

Ponad 10 lat doświadczenia jako wykładowczyni, trenerka i coachka przeprowadzająca procesy i szkolenia wykorzystujące pracę metodami aktorskimi w połączeniu z metodą TROP.

Specjalizacja

Specjalizuje się w przeprowadzaniu indywidualnych i grupowych procesów wykorzystujących m. in. narzędzia pracy aktora wywodzące się z Method Acting bazujące na pracy nad świadomością ciała, oddechu, głosu i emocji; radzeniem sobie ze stresem i relaksacji; kontaktem ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami. Są one przydatne m. in. przy wystąpieniach publicznych i komunikacji interpersonalnej, pracy z kamerą (m. in. przygotowanie do wystąpień Live, webinarów, konferencji online), empatycznym budowaniu relacji, czy wprowadzaniu zmiany.

Prowadzi sesje coachingowe i warsztaty w języku polskim i angielskim na terenie całego kraju zarówno osobiście, jak i zdalnie z wykorzystaniem takich narzędzi jak Zoom, Teams, Webex.

Klienci

Współpracowała m.in. z Akademią Teatralną w Warszawie, Warszawską Szkołą Filmową, Grupą TROP, Dworczyk Training, Galerią Zachęta w Warszawie, Fundacją Joanny Brodzik „Opiekun serca”, bankiem mBank, C&F, firmą Carlsberg, fabryką MAN w Starachowicach, Studiem Aktorskim przy Teatrze Baza, na Slot Art Festiwal, klubem Top Career Toast masters w Warszawie, Policealnym Studium Aktorskim im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Teatrem Andersena w Lublinie, podczas Festiwalu Sztuki Aktorskiej we Wrocławiu, a także z grupą teatralną osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi Teatroterapia Lubelska, czy Centrum Seniora we Wrocławiu.

Call Now Button