Karol Niespodziewański

trener wspierający

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na UW, Podyplomowych Studiów Marketingu Sportowego, a także Marketingu i Strategii Marketingowych w SGH.

Pracuję jako Dyrektor Marketingu w firmie z branży budowlanej, gdzie zajmuję się marketingiem internetowym, organizacją eventów, planowaniem oraz szeroko pojętą komunikacją w biznesie.

Jako wiceprezes zarządu w Fundacji Rozszczepowe Marzenia koncentruję się na promocji fundacji oraz organizacji wyjazdów rekreacyjno-logopedycznych dla dzieci i młodzieży z rozszczepem, a wcześniej jeździłem na nie jako opiekun.

Przez kilka lat brałem udział w kursach improwizacji scenicznej, z których do tej pory czerpię inspirację i energię na prowadzonych przeze mnie warsztatach.

Wreszcie trafiłem do Szkoły Trenerów Grupy TROP, co nadało mojemu życiu nowy kierunek – procesowej pracy z ludźmi w zgodzie ze sobą, po partnersku, w atmosferze zaufania i empatii. Od tego momentu pracuję jako trener zewnętrzny.

Rozwijam także swoje kompetencje w zakresie coachingu.

Wierzę w ludzi i ich potencjał. Jestem związany z Drabiną Jakubową, w której jako wolontariusz zajmowałem się osobami niepełnosprawnymi, a obecnie jako trener wspieram rozwój organizacji i wolontariuszy z nią związanych.

Prywatnie spełniam się jako mąż oraz ojciec Stasia i Tomka. Od zawsze pasjonował mnie sport, w szczególności piłka nożna i crossfit, które dają mi dużą dawkę energii i radości na co dzień. Lubię chodzić po górach, słuchać audiobooki o tematyce historycznej i rozwojowej.