Justyna Zacharuk

Trener, coach, Superwizor Metody TROP, koordynator projektów biznesowych, Coach Mocnych Stron Instytutu Gallupa

Doświadczenie

To co w sobie cenię to umiejętność systemowego patrzenia na firmę i zespół. Poszczególne zadania, osoby, cele układają mi się w spójny obraz. Podobnie jak podczas prowadzenia warsztatu, zarządzając firmą widzę ją holistycznie, a nie fragmentarycznie. Można powiedzieć, że wszystko mi się kojarzy :). Mam duży dystans do błędów, staram się w sposób adekwatny wspierać ludzi w ich rozwoju. Mam przy tym bardzo dużo determinacji i konsekwencji. Empatia, którą mocno w sobie pielęgnuję pomaga mi dbać o relacje, ale i realizację zadań.

Pracuję wykorzystując proces grupowy i inteligencję zespołu. Doceniam swoją intuicję, która bazuje na wiedzy, doświadczeniu i emocjach, które są dla mnie zarówno podstawą pracy trenerskiej, jak i menedżerskiej.

Certyfikaty i szkoły:

  • Certyfikat trenerski II stopnia wydany przez Grupę TROP
  • Certyfikat coachingowy I stopnia wydany przez Grupę TROP
  • Rekomendacje trenerską I i II stopnia wydana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP)
  • Trener — Szkoła Trenerów Biznesu (Grupa TROP) oraz Ośrodek INTRA
  • Coach — Szkoła Coachów (Grupa TROP)
  • Szkoła pracy warsztatowej w oparciu o proces grupowy realizowana przez Stowarzyszenie Trenerów Pozarządowych (STOP)
  • Studium Analizy Transakcyjnej realizowane przez Grupę TC w Warszawie

Specjalizacja

Realizuję szkolenia z zakresu umiejętności:

  • Liderskich (praca z emocjami, sytuacje konfliktowe, informacja zwrotna, wprowadzanie zmian, budowanie relacji),
  • Trenerskich (projektowanie warsztatów, metodologia uczenia się dorosłych, superwizja trenerska, budowanie projektów edukacyjnych)
  • Społecznych (komunikacja, praca z emocjami, stawianie granic, Treningi Interpersonalne).

Współuczestniczę w projektowaniu i prowadzeniu projektów zmiany kultury organizacyjnej. Tworzę programy szkoleniowe dla organizacji biznesowych oraz piszę materiały edukacyjne wspierające proces edukacyjny. Przygotowuję programy szkoleniowe uwzględniając perspektywę indywidualnego pracownika, zespołu oraz całej organizacji. Mam bogate doświadczenie w realizowaniu procesów badania potrzeb oraz ewaluacji szkoleń.

Klienci

Zrealizowałam 8.000 godzin warsztatów/ 4800 godzin coachingów dla m.in. IKEA Industry, Pandora, Nokia, Aster Sp. z o.o., Liberty Direct, Grupa Energa, Camaieu, Solution, CPE, Pronet, Izba Celna, HSBC, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Ricoh, Imperial Tabacco, Lajkonik, Weber, Kompania Piwowarska, Lidl, ING, Start People, Oriflame, Johnson&Johnson, PZU, PFRON, Warta, Sukces Technology Group, Axa, It Wireless, Scanfill, mBank, Danone, Szkoła U!Lider, Szkoła Trenerów Grupa TROP, Interseroh, Reckitt Benckiser.

Call Now Button