Hanna Grudowska

coach indywidualny i grupowy, trener, szkoleniowiec

Doświadczenie

Jestem praktykiem biznesu oraz trenerką warsztatu umiejętności psychospołecznych.

Pracuję przede wszystkim z biznesem ale i z organizacjami pozarządowymi, firmami rodzinnymi i nauczycielami.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zawodowej w korporacjach i z klientami korporacyjnymi. Specjalizowałam się w marketingu mediowym. Na managerskich stanowiskach pracowałam w agencji reklamowej, domu mediowym, w stacjach telewizyjnych, wydawnictwach prasowych i w portalu internetowym.

Jestem socjologiem (Mgr Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), coachem indywidualnym i grupowym (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji), trenerem (Szkoła Trenerów Grupy TROP).

Specjalizacja

Specjalizuję się w długofalowych programach rozwojowych dla grup managerskich i zespołów. Prowadzę treningi szczególnie ukierunkowane na rozwój i podniesienie efektywności, związane z umiejętnościami interpersonalnymi, efektywną współpracą, skutecznym przywództwem, umiejętnym „uczeniem się” w procesie zmiany, kreatywnością.

Moją metodą jest praca na aktualnych wyzwaniach uczestników. Uczymy się realizując codzienne cele zawodowe, dobierając niezbędne narzędzia, poszerzając swoją wiedzę i testując rozwiązania na bieżąco w praktyce. Wspólnie budujemy zespoły, pracujemy nad efektywnością współpracy i umiejętnościami korzystania z zasobów wewnętrznych, kreujemy strategie, planujemy realizacje celów biznesowych, tworzymy niezbędne narzędzia.

Specjalizuję się w komunikacji, którą uważam za najważniejszą umiejętność dzisiejszego świata i „lekiem na całe zło”. Zgadzam się z William’em Ury, amerykańskim negocjatorem międzynarodowych konfliktów, gdy mówi: „Wiemy, jak położyć kres głodowi, jak zapobiegać wojnom i jak stosować czystą energię, by chronić środowisko. Ale główną przeszkodą w tym wszystkim jesteśmy my sami, ponieważ mamy kłopoty, żeby się porozumieć…”

Call Now Button