Konsultacja indywidualna – zapraszamy na bezpłatne spotkanie

Rozwój osobisty to kontrowersyjne pojęcie – w sposób naturalny rozwijamy się przecież od urodzenia do osiągnięcia dorosłości. A co potem?
No potem już życie – praca, rodzina, czasem hobby, przyjaciele.
Jeśli wszystko idzie gładko #rozwójosobisty może się wcale nie pojawić na horyzoncie potrzeb.
Ale szczerze mówiąc – rzadko wszystko idzie aż tak gładko. I wtedy pojawiają się wątpliwości – czy ja jestem w życiu we właściwym miejscu? Czy moje relacje z innymi są takie, jak bym chciał/-a? A w pracy? Może przydałaby się jakaś zmiana? Ale jak? Czy warto podejmować ryzyko? No ale jednak się nudzę… czy mam się tak nudzić przez kolejnych 10 lat?
? Ludzie trafiają do nas w bardzo różnych momentach życia, najczęściej w obliczu jakichś trudności, zmiany, czasem już w kryzysie.
? Poświęcenie sobie uwagi, rozpoznanie swoich potrzeb i przyjrzenie się przez ich pryzmat różnym obszarom swojego życia powoduje, że większość osób po doświadczeniu procesu rozwojowego zaczyna inaczej żyć i wtedy jego sens, znaczenie i waga stają się zrozumiałe.
? Każdy moment jest dobry, żeby zacząć – nie trzeba czekać na kryzys.

Co to są konsultacje indywidualne?

To spotkania trwające zwykle około 45 minut, podczas których skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach. Jest to czas, kiedy będziesz miał możliwość zastanowić się, co chcesz robić, w jakim kierunku się rozwijać, nad czym chciałbyś pracować w przyszłości. Z drugiej strony konsultacja może być spotkaniem, dzięki któremu poznasz bliżej naszą ofertę, firmę i ludzi ją tworzących. Postaramy się przybliżyć Ci metody i sposób naszej pracy. Jak umówić się na konsultację? To proste kliknij w link: UMAWIAM KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ – wybierz preferowaną godzinę spotkania i tryb konsultacji.

Korzyści z uczestnictwa w konsultacji:

1. dowiesz się, czy nasza propozycja jest dla Ciebie,
2. podczas spotkania dowiesz się jakie programy odpowiadają najlepiej Twoim potrzebom,
3. poznasz lepiej Grupę TROP, czyli miejsce w którym szkolimy oraz ludzi, którzy je tworzą,
4. dowiesz się jakimi metodami pracujemy i jaki styl działania jest nam bliski.

Podziel się!

Shares

0 komentarzy

Call Now Button