Jak osiągnąć stan wielopoziomowej kontroli poznawczej w pracy trenera i coacha grupowego?

Dorota Jakubowska i Justyna Zacharuk zapraszają na spotkanie o kursie: NARZĘDZIA trenera i coacha grupowego w pracy Metodą TROP.

To propozycja dla trenera/coacha grupowego, który kiedykolwiek stanął przed dylematem: podążanie za grupą czy realizowanie scenariusza i celu warsztatu – co jest ważniejsze? Kurs likwiduje ten dylemat i pozwala zobaczyć proces grupowy w nowym świetle: jako sprzymierzeńca trenera i celów warsztatu.

Kurs pokazuje jak analizować narzędzia w kontekście procesów, które mogą uruchomić, przez co daje kontrolę i wpływ na realizację celów. To perspektywa bezpiecznego przejścia przez nieoczekiwane zmiany i trudne sytuacje w grupie.

Zapraszamy i zachęcamy do przygotowania pytań – będzie na to czas.

KIEDY?

15.02.2022 w godzinach 18:30 – 20.00

gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają link w wiadomości z potwierdzeniem zapisu oraz wraz z przypomnieniem o zbliżającym się wydarzeniu.

wstęp

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Na to spotkanie nie można się już zapisać. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach, zostaw nam swoje dane kontaktowe. Zapraszamy też do śledzenia nas na FacebookuLinkedin i aktualności na stronie.

0 komentarzy

Call Now Button