Seminarium liderskie „Turkus – to działa! Niestety nie zawsze” 20.05.2021 g. 18:00-20:00

Zapraszamy na kolejne seminarium liderskie: „Turkus – to działa! Niestety nie zawsze:)” poświęcone samozarządzaniu i odpowiedzialności.

Poprowadzi je Andrzej Jeznach – autor niedawno wydanej książki – „Szef, którego szukamy. Rzecz o odpowiedzialności”, przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Inżynier budowy okrętów, doktor ekonomii. W 1981 roku wyjechał z Polski. Przez długie lata mieszkał w Hamburgu i w Moskwie. Po okresie pracy w międzynarodowych korporacjach (np. BMW) od ponad 25 lat prowadzi własne przedsiębiorstwa. W 1998 roku w wyniku załamania się rosyjskiego rynku musiał zamknąć kilka swoich firm. Potrzebował kilku lat, by znowu stanąć pewnie na nogi i dziś znów jest człowiekiem sukcesu, ale pełnego, osiągniętego również w wymiarze ludzkim, nie tylko zawodowym. Jak opisał to już w pierwszych swoich książkach, w tych procesach zmian niezwykle ważną rolę odegrała filozofia, czyli krytyczne refleksyjne myślenie.

Wizjonerzy, idealiści, pragmatycy, szefowie i pracownicy marzący o innym szefie – przybywajcie – to spotkanie jest dla Was!

Kiedy?

20.05.2021 w godzinach 18:00-20:00

Gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają link przed wydarzeniem

Wstęp:

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.

0 komentarzy

Call Now Button