Jak porozumieć się z inną generacją, czyli o dialogu międzypokoleniowym – seminarium liderskie w dniu 18.04.2024

Jak się porozumieć z przedstawicielami innego pokolenia? 

Co możemy zrobić, kiedy pracujemy w zróżnicowanym wiekowo środowisku, mamy inne potrzeby i słabo się dogadujemy, a współpraca jest koniecznością? 

Jak młodzi mogą korzystać z doświadczeń starszych i czego starsi mogą się nauczyć od młodszych? 

Jak budować partnerskie, równorzędne relacje nawet w hierarchicznych strukturach i środowiskach? 

Zapraszamy pracowników HR, liderów, menagerów, przedstawicieli oświaty i wszystkich tych, którzy postrzegają dialog międzypokoleniowy w charakterze wyzwania na seminarium, w trakcie którego Jacek Jac Jakubowski wspólnie z Małgorzatą Kostro-Olechowską przybliżą to zagadnienie z perspektywy szans. Będzie o partnerstwie w relacjach, zaciekawianiu się i kwestionowaniu rzeczywistości. Jacek opowie m.in. o powołanej przez siebie Koalicji na Rzecz Dialogu Międzypokoleniowego, a Małgosia o pierwszych doświadczeniach zawodowych swojej osiemnastoletniej córki. 

Kim są nasi prelegenci? 

Jacek Jac Jakubowski – performer społeczny, psycholog, superwizor, przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współzałożyciel Grupy TROP, autor koncepcji i realizator cykli szkoleniowych dla wielu firm. Doświadczony mentor i coach pracujący z najwyższą kadrą menedżerską. Jest uznanym ekspertem w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i członkiem polskiego klubu amerykańskiej organizacji Innowatorzy dla Dobra Ogółu ASHOKA. 

Małgorzata Kostro-Olechowska – coachka, mentorka, liderka. W swojej pracy skupia się na wzmacnianiu dojrzałych relacji, pracy na mocnych stronach oraz eksperymentowaniu z nowymi rozwiązaniami. Przez 20 lat związana była z branżą kulturalną. Była Dyrektorką Promocji i Dystrybucji Gutek Film, współpracowała także z producentami filmowymi, odpowiadając za promocję i PR, a także wellbeing. Obecnie jest Dyrektorką ds. fundraisingu i komunikacji Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. Prywatnie mama dwóch córek – 18 i 22-latki. 

KIEDY?

18 kwietnia 2024 w godzinach 18.00-20.00

gdzie?

online – osoby zapisane otrzymają wiadomość z potwierdzeniem zapisu wraz z linkiem do wydarzenia

wstęp

wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy 

ZAPISY

Na to spotkanie nie można się już zapisać. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach, zostaw nam swoje dane kontaktowe. Zapraszamy też do śledzenia nas na FacebookuLinkedin i aktualności na stronie.

0 komentarzy

Call Now Button