Sonia Jakubowska-Trawka

Trener, coach

Doświadczenie

Jako trener wspieram firmy od 7 lat, a od 3 także jako coach. Przeprowadziłam ponad 1200 godzin szkoleniowych. W trakcie swojej pracy łączę kompetencje związane z zarządzaniem projektami z umiejętnościami trenerskimi i coachingowymi co daje możliwość kompleksowego wsparcia firmy w procesie zmiany.

Specjalizacja

Specjalizuję się w rozwoju umiejętności interpersonalnych, w tym z obszaru komunikacji i asertywności, budowania postawy współodpowiedzialności i dojrzałego partnerstwa w zespołach, budowania i zarządzania zespołami, kompetencji liderskich, zarządzania zmianą. W pracy łączę perspektywę rozwoju indywidulanych osób, zespołów jak i całych organizacji.

Prowadzę szkolenia „Train the Trainers” zarówno w ramach szkoleń zamkniętych realizowanych dla firm, jak i otwartych kursów Grupy TROP (w szkole trenerów Akademii TROP).

Klienci

Współpracowałam m.in. z: Carlsberg Polska, IKEA Industry, DGS Poland, Kompania Piwowarska, mBank, ING Bank Śląski, AXA Polska, TUI Warta, PKO, ERGO Hestia, PFRON, Poczta Polska, Ericpol (Ericsson), Roche, Astellas, TDK Polska, Kamsoft Podlasie, STG, Platige Image, Szkoła Przymierza Rodzin, MAXIM, ARFP, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, spółka EURO 2012, ERGO Hestia, Akzo Nobel i inni.

Call Now Button