Sebastian Ciszewski

trener, coach, pedagog, edukator

Absolwent pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych w zakresie kształcenia dorosłych (IEU Łódź). Ukończył XXV Szkołę Trenerów TROP oraz Kurs praktycznych umiejętności psychologicznych organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Kotrener XXIX Szkoły Trenerów TROP.

W latach 2003-2012 wykładowca akademicki. Przeprowadził 2800 godzin zajęć akademickich na Uniwersytecie Łódzkim, Wyższej Szkole Pedagogicznej i in. Od 2011 prowadzi własną firmę szkoleniową.

Z zamiłowania podróżnik i włóczęga – absolwent kursu wspinaczki skałkowej i zimowej turystyki wysokogórskiej. Uczestnik samotnych trekkingów w Parco Nazionale d’Abruzzo Lazio e Molise, Maiella i Gran Sasso (Włochy). Zdobywca 8 czterotysięczników z Parrot Spitze (4437) na czele. Od 1991 roku harcerz, od 1994 – instruktor ZHP Łódź-Polesie.

Do filarów pracy trenerskiej należą: praca na silnych stronach „tu i teraz”, poleganie na samodzielności i doświadczeniach uczestników, rozpoznanie ich potrzeb i tworzenie sytuacji edukacyjnych. Ulubione obszary pracy: poczucie wartości osobistej, praca na biografii, doskonalenie kompetencji. Pracuje również jako coach, superwizor i mentor. Posiada certyfikację trenerską TROP oraz Rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Realizuje szkolenia, warsztaty dla sektora oświaty, szkolnictwa wyższego, biznesu i wojska. Zaprzyjaźniony z TROPem od 2009 roku.

https://www.goldenline.pl/sebastian-ciszewski/

Call Now Button