Joanna Niekraszewicz

administracja stronami www oraz platformy edukacyjnej grupy TROP

Z Grupą TROP związana jestem od 15 lat.

Doświadczenie

Posiadam doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych zarówno dla biznesu jak i organizacji z 3 sektora. Znam perspektywę zleceniodawcy usług rozwojowych, ich bezpośredniego indywidualnego wykonawcy jak i koordynatora zespołu odpowiedzialnego za wsparcie rozwoju klienta. W Grupie TROP rozwinęłam szeroki wachlarz kompetencji, który pozwala mi na skuteczną realizację przedsięwzięć uwzględniającą dbałość o relacje w zespole i z klientami.
Kładę nacisk na pogłębione zbadanie potrzeb informacyjnych, adekwatne zaprojektowania procesu zmiany, rzetelność, trafność i terminowość realizowanych usług. Zajmowałam się również realizacją projektów współfinansowanych ze środków unijnych (pełniłam obowiązki związane z ewaluacją, promocją, rekrutacją, koordynacją, sprawozdawczością).

Specjalizacja

W Grupie TROP zajmuję się głównie obsługą stron internetowych firmy i organizacji zależnych. Administruję platformą edukacyjną, tworzę kursy od strony technologicznej oraz wspieram trenerów w przygotowaniu ich treści.

W skuteczny i empatyczny sposób wspieram współpracowników w realizowanych przez nich działaniach i projektach.

Ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu, Szkołę Coachów w Grupie TROP i szkołę Trener: Edukator i Przedsiębiorca prowadzoną przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP).

Poza ewaluacją interesuję się jeździectwem. Doceniam konie jako istoty wspierające ludzi w rozwoju osobistym.

Call Now Button