Interwencja kryzysowa – jak sobie radzić w sytuacjach ekstremalnych?

Lider zarządza kryzysem. 

Uczysz się jak prowadzić dialog ze współpracownikami, by stawali się dla Ciebie partnerami w podejmowaniu decyzji. Starasz się zmienić swój styl zarządzania na bardziej partycypacyjny. Aż tu nagle… sytuacja ekstremalna, musisz szybko sam podjąć decyzję, wziąć na siebie ryzyko, nie ma czasu na rozmowy. Jak to zrobić, by nie przekreślić dotychczasowych partnerskich relacji?

  • Czy można przygotować się do sytuacji kryzysowej? Jak przygotować się do czegoś co z definicji jest nieprzewidywalne?

  • Cyberatak… znika prezes…największy klient odszedł do konkurencji…pożar hali produkcyjnej…5 najlepszych pracowników odeszło z dnia na dzień…

 Jak opanować panikę w sytuacjach ekstremalnych?

Jak sprawnie zorganizować ludzi i zapewnić skuteczną komunikację kiedy wszystko się wali

  • Kiedy lider powinien ponieść ryzyko osobiste? Jakie są granice jego zaangażowania?

Kto nas będzie inspirował?

Maciej Żywno

Jacek Jakubowski

Wicemarszałek Podlaski (2014-2018), Wojewoda Podlaski (2007-2014), animator społeczny, pedagog, nauczyciel akademicki, trener, doradca, spec od zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Strażak i ratownik Ochotniczej Straży Pożarnej. Odznaczony Złotą Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz Odznaką Honorową Primus in Agendo. Obecnie pełnomocnik Zarządu ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego jednej z największych firm budowlanych w Polsce.

Współwłaściciel Grupy TROP, psycholog, coach i mentor, przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor Izby Coachingu i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, członek założyciel Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych w Polsce, posiada 40 lat doświadczenia w pracy trenerskiej.

Kiedy?

8.11.2019 w godzinach 18:00-21:00

Gdzie?

ul. Śródziemnomorska 17 w Warszawie

Wstęp:

Wolny, wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

1 komentarz

  1. Adam Dabrowski

    W trakcie zrobiłem przegląd moich procesów grupowych, własnych i w wielu miejscach lepiej rozumiałem o co w nich chodzi i chciałem je zmieniać. Podobało mi się chwalenie wartości Tropowych nie jako cud lekarstw tylko jako skutecznych lekarstw wywołujących też skutki uboczne. Zatęskniłem za wspólnotą. Za wspolnotą Tropu

Call Now Button