Czy możesz sobie pozwolić na to, że Twoi najlepsi pracownicy odejdą? Seminarium liderskie – 10.01.2020 godz: 18:00-21:00

Wyobraź sobie sytuację, że Twój najlepszy pracownik zaczyna zaniedbywać obowiązki. Dodatkowo, często przychodzi spóźniony, osowiały i zmęczony. To, co wcześniej sprawiało mu radość i napędzało do działania, teraz traktuje, jako zadanie do odhaczenia. Nic z tego nie rozumiesz, zwłaszcza, że ostatnio dałeś mu podwyżkę. Zapraszasz go na serdeczną i szczerą rozmowę, podczas której zapewnia Cię, że to chwilowa niedyspozycja i że zaraz się poprawi. Nazajutrz zwalnia się z pracy. Jesteś w szoku. Nie masz pojęcia, co się stało. Musisz teraz szybko znaleźć kogoś na jego miejsce. Kogoś niezawodnego, doświadczonego i kreatywnego. Narasta w Tobie złość, zwłaszcza, że przeszkolenie nowego pracownika będzie kosztowało firmę kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy wiesz, że powodem tej sytuacji mogło być wypalenie zawodowe, którego symptomów nie byłeś w stanie zauważyć?

Już 10 stycznia o 18.00 podczas seminarium:
 Dowiesz się, na czym polega wypalenie zawodowe 

 Dowiesz się jak rozpoznawać jego sygnały u siebie i u Twoich pracowników

 Dowiesz się jak reagować w takiej sytuacji, ale przede wszystkim jak jej zapobiec

 Poznasz sposoby dawania realnego wsparcia

 Poznasz 3 tryby w jakich na co dzień funkcjonują pracownicy

 Dowiesz się z czego wynika równowaga

 Doświadczysz tego, jak zdefiniować własną równowagę

Kto nas będzie inspirował?

Danuta Rocławska

Business coach, akredytowany coach kryzysowy i psycholog z długoletnim doświadczeniem menedżera zarządzającego. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu wellbeing dla organizacji, warsztatach tematycznych (m.in. zarządzanie sobą dla liderów, komunikacja, radzenie sobie ze stresem) oraz psychoedukacji (wypalenie zawodowe, work-life blend/balance).

Kiedy?

10.01.2020 w godzinach 18:00-21:00

Gdzie?

ul. Śródziemnomorska 17 w Warszawie

Wstęp:

Wolny, wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.

Podziel się!

Shares

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button