Serdecznie zapraszamy liderów/liderki, managerów/managerki oraz osoby odpowiedzialne za kierowanie zespołami na cykl webinariów poświęcony kluczowym kompetencjom liderskim:
– umiejętności pracy na mocnych stronach i prowadzenia empatycznego dialogu,
– budowaniu wspólnoty opartej na wspólnych celach i wartościach,
– zarządzaniu energią osobistą i zespołową, a także praktycznym metodom radzenia sobie ze stresem w dynamicznym środowisku pracy.
Współczesne przywództwo wymaga nie tylko umiejętności wyznaczania celów, ale także zdolności do integrowania zespołu poprzez spójność relacji, wiedzy i zadań. Chcemy przekazać praktyczne narzędzia oraz inspiracje, które pomogą liderom i liderkom rozwijać zespoły, tworząc atmosferę współpracy, zaufania i wspólnej odpowiedzialności za sukces. Dzięki uczestnictwu w webinariach dowiecie się, jak skutecznie wspierać siebie i swój zespół w wymagających czasach, wykorzystując samoświadomość, pracę na mocnych stronach, empatię i zarządzanie energią.
Wydarzenia odbywać się będą cyklicznie, online na platformie Zoom:
23 stycznia w godz. 16.00-17.00 z Tomaszem Czerwińskim
porozmawiamy na temat:
„Empatia, praca na mocnych stronach oraz dialog i partycypacja w roli lidera”, czyli:
- jak budować głębsze relacje w zespole, opierając się na zrozumieniu emocji i potrzeb.
- jak wzmacniać zaufanie i zaangażowanie w zespole poprzez dostrzeganie i rozwijanie indywidualnych talentów.
- jak wspierać współtworzenie rozwiązań oraz budować przestrzeń do otwartej komunikacji w pracy zespołowej.
28 stycznia w godz. 16.30-17.30 z Maciejem Baryłką
porozmawiamy na temat:
„Lider jako naturalny autorytet – budowanie wspólnoty celu i wartości”, czyli:
- jak budować zaufanie i wiarygodność, które pozwalają ludziom podążać za liderem.
- w jaki sposób poczucie sensu i wspólne wartości mogą zjednoczyć zespół wokół ambitnych, ale realistycznych celów.
5 lutego w godz. 14.00-15.00 z Dorotą Jakubowską
porozmawiamy na temat:
„Energia lidera – radzenie sobie ze stresem i budowanie zaangażowania w zespole”, czyli:
- jak efektywnie zarządzać własnymi zasobami energii, łącząc samoakceptację z umiejętnością odnawiania sił w obliczu wyzwań.
- praktyczne techniki wspierające elastyczność i odporność psychologiczną (tzw. rezyliencję).
- jak energia i emocje wpływają na relacje w zespole i jego zdolność do współpracy.
Dołącz do nas i dowiedz się, jak zarządzać zespołem w sposób autentyczny, opierając się na mocnych stronach, dialogu i empatii. Zainspiruj siebie oraz swój zespół do działania w zgodzie z wartościami i wspólną misją. Nie przegap okazji, by odkryć nowe sposoby na zarządzanie energią i budowanie zespołowego zaangażowania. Zapisz się na jedno, dwa lub wszystkie trzy wydarzenia.
Kim są prowadzący?
Tomasz Czerwiński – posiada blisko 23 lata doświadczenia w służbie jako żołnierz zawodowy o specjalności pilot samolotów odrzutowych. Jest doświadczonym liderem, byłym Dowódcą Eskadry samolotów M-346 i zespołu akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry. Wyszkolił kilka pokoleń pilotów wojskowych. Obecnie rozwija się jako trener, między innymi jako prowadzący w programie Psychologiczna Akademia Lidera i koncentruje swoją uwagę na zagadnieniu świadomego i odpowiedzialnego przywództwa. Pracuje jako wykładowca w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, a niedawno dodał do swoich osiągnięć stopień naukowy doktora.
Maciej Baryłka – trener, coach, mediator i mentor. Od 20 lat aktywnie realizuje projekty szkoleniowo-rozwojowe oraz coachingowe jako freelancer oraz współpracownik Grupy TROP. Jest opiekunem merytorycznym Akademii Psychologii Lidera w Akademii TROP, zajmuje się coachingami biznesowymi oraz szkoleniami. Zrealizował ponad 6.000 godzin coachingów, 15.000 godzin szkoleń, treningów. Na co dzień pracuje indywidualnie i warsztatowo z liderami i ich zespołami. W procesach rozwojowych, kluczowe jest dla niego uruchamianie sprawczości, partnerstwa i dialogu. Towarzyszy i wspiera innych, gdy odkrywają przyjemność korzystania ze swoich zasobów i mocnych stron. Wyznaje zasadę uczenia się z każdej sytuacji i zachęca do tego uczestników spotkań, coachingów, szkoleń. Kluczowym aspektem pracy jest dla niego pragmatyka – przełożenie rozwijanych kompetencji na praktykę w obszarze interesującym daną osobę. Pracuje z klientami nad rozwojem osobistym w dziedzinie budowania relacji oraz efektywnej komunikacji, a także doskonalenia umiejętności menedżerskich, konstruktywnej pracy z sytuacjami trudnymi, konfliktowymi.
Dorota Szczepan-Jakubowska – trenerka, coachka, superwizorka treningu interpersonalnego, współwłaścicielka i metodolog Grupy TROP, psycholożka, pomysłodawczyni i współautorka kursu 9 x Ja. Konstelacje Nawyków i Potencjałów. Założycielka pierwszej w Polsce Szkoły Trenerów Biznesu, Szkoły Coachów i Szkoły U! Lider. Buduje autorskie projekty szkoleniowe i strategie rozwoju społecznego w dziedzinie wspierania firm w zakresie wprowadzania nowoczesnych systemów zarządzania opartych na kulturze partycypacji i dialogu. Wspiera firmy w procesie przeprowadzania zmian, pracy menedżerów nad własnym stylem zarządzania bazującym na ich mocnych stronach i preferencjach osobowościowych. Specjalizuje się w interwencjach kryzysowych (rozwiązywanie trudnych konfliktów w firmach).
KIEDY?
pod formularzem zapisu wybierz wydarzenia, w których chcesz uczestniczyć
gdzie?
online – osoby zapisane otrzymają wiadomość z potwierdzeniem zapisu wraz z linkiem do wydarzenia
wstęp
wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy
0 komentarzy