Webinar 5 Grupy TROP - Grupa Trop

Dyscyplina czy wolność w pracy?
Przywództwo okiem dowódcy Eskadry M-346

dzień: 01.10.2019 (wtorek), godzina: 19:00

Jesteś kierownikiem, liderem, zarządzasz zespołem, ale zamiast cieszyć się sukcesami często czujesz się przeciążony i masz wrażenie, że wszystko jest na Twojej głowie? Masz dosyć wiecznego wydawania poleceń i sprawdzania, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale potem przypominasz sobie, że przecież właśnie na tym polega Twoja praca? Mimo wszystko marzysz o tym, by dać innym więcej wolności, samodzielności, odpowiedzialności i decyzyjności. Strasz się znaleźć jakieś dobre rozwiązanie, ale napotykasz same trudności:

  • Chaos i opór związany z wprowadzaniem zmian
  • Brak gotowości Twojego zespołu do wzięcia na siebie odpowiedzialności.
  • Błędy popełniane przez osoby, które dotychczas były przyzwyczajone do czekania na decyzje szefa.

I wiele innych… Korzystając z mądrości dowódcy wojskowego poszukamy odpowiedzi na pytanie jak lider ma stworzyć ramy do rozwoju innym, by z jednej strony zachować ład i dyscyplinę, a z drugiej dać pole do kreatywności i samodzielności.

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś menedżerem, któremu zależy by Twoi pracownicy byli samodzielni, ale czasem musisz szybko podjąć decyzję autorytarnie i zastanawiasz się jak to zrobić, by dla ludzi nie był to sygnał, że ta cała partycypacja to tylko mrzonki.
  • Jesteś trenerem, coachem, konsultantem, który wspiera liderów i całe organizacje w przygotowaniu ludzi do tego by stopniowo byli zdolni do coraz większej samodzielności i podejmowania decyzji. Wiesz, że ten proces może trwać latami, opiera się na budowaniu wzajemnego zaufania i szukasz inspiracji jak robić to jeszcze lepiej.
  • Jesteś osobą, która szuka wiedzy jak wykorzystywać pojawiające się błędy po obu stronach (zarówno lidera, jak i jego współpracowników) do uczenia się partycypacji. Jeżeli lider lub ludzie z zespołu popełnią zasadniczy błąd – staje się to czasem argumentem, że partycypacja jest do niczego. Jak nie wycofywać się zbyt szybko?

Webinar poprowadzą: 

Tomasz Czerwiński 

Doświadczony lider, były Dowódca   Eskadry M-346 i zespołu akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry.  Reprezentował Polskie Siły Powietrzne jako prowadzący zespół   podczas licznych pokazów na terenie kraju oraz poza jego   granicami. Wyszkolił kilka pokoleń pilotów wojskowych. Po  odejściu z wojska rozwija się jako trener i koncentruje swoją  uwagę na zagadnieniu świadomego i odpowiedzialnego   przywództwa.

Katarzyna Gorzędowska

trener biznesu, w branży szkoleniowo – doradczej od 1998 roku. Coach, facylitator i kierownik projektów. Pracowała zarówno dla dużych korporacji (m.in. JMP, BZ WBK) jak i mniejszych firm (np. w ramach Inicjatywy Firm Rodzinnych w Polsce). Doświadczenie biznesowe łączy z pracą na uczelniach wyższych (UW) oraz w projektach społecznych (m.in. wsparcie bibliotek przez Fundację Billa i Melindy Gatesów).

 

Zapisz się na webinar i poszukaj odpowiedzi razem z nami!

GDZIE: zapisz się a otrzymasz link do pokoju

KIEDY: 1 października 2019 o 19:00

DLA KOGO: Dla każdego, kto jest ciekawy siebie!

ZAPISZ SIĘ >>

zapisz się

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obowiązek informacyjny 

Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: