Webinary Grupy TROP - Grupa Trop

webinary Grupy Trop

Live: 05 Czerwca 2019, Godzina 19:00

Widziałeś kiedyś kogoś po Treningu Interpersonalnym? No właśnie! Czy zastanawiałeś się, jak bez środków psychoaktywnych osiągnęli taki poziom euforii?

I dlaczego nie pozwala im się podejmować żadnych ważnych decyzji życiowych w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia?

W podróż po Treningu Interpersonalnym zabiorą Cię Jac i Justyna, którzy zawodowo mieszają (a może układają) ludziom w głowach. Rozwieją mity i naświetlą fakty.

Gwarantujemy zero nudy i nadęcia. W luźnej atmosferze i po ludzku nasi eksperci wyjaśnią, w czym kryje się magia Treningu Interpersonalnego.

Jacek (Jac) Jakubowski – powiedzieć o Jacku, że jest doświadczony, to jakby nic nie powiedzieć. Ćwierć wieku temu brał udział w pierwszym w Polsce Treningu Interpersonalnym. W następnych latach, między innymi z Wojtkiem Eichelbergerem, tworzył od podstaw rynek rozwoju osobistego w Polsce. Założył jedną z pierwszych Szkół Trenerów i Coachów i wypuścił w świat ponad 3000 absolwentów.

Justyna Zacharuk – Jako 11latka, jeżdżąc z mamą do Grupy TROP, zaczęła obserwować poczynania Jaca, by 7 lat później, wybierając ścieżkę kariery, postawiła na rozwój osobisty, który odziedziczyła w genach. Dziś Justyna ma na koncie ponad 3.000 godzin warsztatów dla kadry zarządzającej m.in. IKEA Industry, Johnson&Johnson, czy mBanku. Chodzą też pogłoski, że jest najatrakcyjniejszym w Polsce trenerem II stopnia 😉

Zapraszamy na webinar „Skąd ten zachwyt, czyli cała prawda o treningu interpersonalnym”.

Jeśli chcesz zobaczyć webinar, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swoje daneLive: 25 kwietnia 2019, Godzina 19:00

Jak uczyć osoby dorosłe? Nic prostszego! Podobnie jak dzieci. Wystarczy wygłosić wykład okraszony prostą prezentacją z obrazkami i poprosić uczestników żeby zrobili notatki. Ale czy na pewno?

 Niestety to mit!

Jeśli chcemy, żeby uczestnicy prowadzonych przez nas kursów jak najwięcej z nich wynieśli i zapamiętali, musimy się za to zadanie zabrać trochę inaczej, o czym w rozmowie z dziennikarką radia TOK FM Zuzanną Piechowicz, opowie założyciel Grupy TROP Jacek Jakubowski.

 Dowiesz się między innymi:

  • czym jest nauka poprzez doświadczenie,
  • co to jest proces grupowy,
  • czym różnią się szkolenia od warsztatów,
  • jakie są rodzaje i style prowadzenia warsztatów,
  • kiedy jaki styl wybrać,
  • co to znaczy postawa dyrektywna i niedyrektywna,
  • oraz dowiesz się jak to się robi Metodą TROP ;).

Zapraszamy Cię trenerze, coachu mediatorze, terapeuto, facylitatorze, szkoleniowcu a także rodzicu!

 

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swoje dane

Imię i nazwisko Email

Live: 28 lutego 2019, Godzina 19:00

Poczucie sprawczości jest jak trampolina. Trampolina która, pomaga się odbić od swoich nawyków emocjonalnych, samospełniających się przepowiedni, redukuje lęk i wzmacnia zdolność do podejmowania adekwatnych wyzwań.

Poczucie sprawczości redukuje też rozdrażnienie, stres, wspiera asertywność, poprawia koncentrację, przyswajanie nowej wiedzy… ale co z relacjami? Jak zbudować sprawczość równocześnie dbając o dobre relacje? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy na bezpłatny webinar.

Już 28 lutego o 19:00 wspólnie z Dorotą Szczepan-Jakubowską postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania.

 To jest dla Ciebie jeśli:
👉myślisz o zmianie, chcesz wyrwać się z impasu ale nie wiesz jak
👉chcesz się wzmacniać nie tracąc dobrych relacji
👉potrzebujesz znaleźć jasny kierunek
👉pracujesz z ludźmi towarzysząc im w zmianach i rozwoju
👉jesteś liderem, który chce wzmacniać i usamodzielniać a nie sterować

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swoje daneLive: 13 lutego 2019

Jeśli nadal nie jesteś pewny / a, czy ten webinar jest dla Ciebie, przeczytaj historię Jakuba.

Jakub był konsultantem w międzynarodowej korporacji. Koledzy z zespołu podziwiali jego zdolność do rozwiązywania problemów, skuteczność i wytrwałość, czasem jednak zazdroszcząc mu wyników. Mimo to, świetnie dogadywał się z nimi, a wszelkie najdrobniejsze zgrzyty potrafił rozładować jedną celną uwagą albo dobrym żartem. Pewnego dnia Jakub dostał awans o którym marzył od paru lat – został kierownikiem tego zespołu. Podekscytowany nowym wyzwaniem puścił się w wir pracy. Tygodnie na nowym stanowisku mijały. Jakub starał się jak mógł by atmosfera w zespole była jeszcze lepsza niż do tej pory, jednak zorientował się, że opowiadane w kuchni żarty już nie śmieszą go jak kiedyś. Później zauważył, że gdy przychodził po kawę, rozmowy nagle cichły. Momentami miał nawet wrażenie, że sam stał się obiektem tych rozmów. Próbował rozwiązać to jakoś ze swoimi byłymi kolegami, ale sytuacja się nie poprawiała. Frustracja Jakuba rosła, a wraz z nią pogarszały się też wyniki zespołu. Wiedział, że musi działać. W końcu chodziło o jego karierę i dobro firmy! Postanowił więc, że od tej pory będzie bardziej stanowczy i bezkompromisowy. O dziwo – podziałało. Zespół zaczął traktować go z szacunkiem i mimo, że już z nikim nie wdawał się z nim w pogawędki przy kawie, nareszcie praca wyglądała jak należy. Jednak nie trwało to długo. Wyniki znowu się pogorszyły. Na dodatek Jakub czuł dziwną pustkę i brak energii. Miał też wrażenie, że o cokolwiek by nie zapytał, nie może uzyskać szczerej informacji zwrotnej a jedynie szczątkowe lub mgliste tłumaczenia. Bardzo doskwierała mu samotność, ale pocieszał się wtedy, że praca to nie miejsce na przyjaźnie. Po tym jak szef Jakuba wyraził niezadowolenie z powodu wyników, Jakub postanowił coś zrobić. Uznał, że dobrym pomysłem będzie zatrudnienie nowej osoby. Powiew świeżości i nowe spojrzenie pomogą nabrać wiatru w żagle.  Nowa dziewczyna była bardzo młoda, ale  jej CV już w tej chwili wyglądało imponująco. Najważniejsze jednak było to, że była pełna życia i miała ogromną charyzmę. Będzie świetnym sprzedawcą – pomyślał Jakub i poprosił swojego dawnego kolegę, Mariusza, o przeszkolenie dziewczyny. Koło południa Jakub poszedł do kuchni zrobić sobie kawy, gdy nagle usłyszał stłumiony głos Mariusza. – I pamiętaj, nie praw mu komplementów . To na niego nie zadziała. Woli jak jego podwładni są rzeczowi. Jeśli będziesz rzeczowa, masz szansę, ze cię polubi. I broń boże nie żartuj!! Tego nie znosi. To był moment kiedy Jakub poczuł się tak bezradny jak nigdy dotąd.

Co się właściwie stało? Czy można było temu zapobiec? Co Jakub w tej sytuacji może zrobić? Na te i na inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas webinaru.

Zapisz się już dziś.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na umysł ma władza?
Jeśli jesteś ciekaw koniecznie obejrzyj WEBINAR z Dorotą Szczepan-Jakubowską.

Sprawdź czy ten webinar jest dla Ciebie:
✔ Jesteś: kierownikiem średniego szczebla? Managerem? Team-liderem? Prezesem firmy?
✔ Nie prowadzisz zespołu ale zastanawiasz się jak poprawić atmosferę?
✔ Ciekawi cię temat wpływu władzy na mózg i na relacje międzyludzkie?
✔ Chcesz poznać procesy towarzyszące władzy i wpływom?
Odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno pytanie?

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 


obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

13 + 10 =

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: