Szkolenia online - czy i jak będziemy to robić po pandemii? - zapraszamy na spotkanie dyskusyjne 3.06 o 17.30 - Grupa Trop

Już w najbliższą środę 3 czerwca zapraszamy Was na spotkanie dyskusyjne pt.:
Szkolenia online – czy i jak będziemy to robić po pandemii?

Spotkanie jest bezpłatne,
ale obowiązują zapisy

 O czym chcemy rozmawiać?

Za nami wiele doświadczeń pracy warsztatowej online. Od krótkich dwugodzinnych form, po pełne dwudniowe warsztaty. Nadal pracujemy tworząc sytuacje edukacyjne, w których budujemy wspólne, grupowe doświadczenie.
A co Wam się sprawdza w tej pracy? Czy będziecie korzystać z tych doświadczeń, gdy skończy się pandemia? A może nie będziecie (albo Wasi klienci) wracać już na salę? To pewnie jedne z pytań, które będą nam towarzyszyły podczas spotkania.

 Dla kogo jest to spotkanie?

Przede wszystkim dla osób, które chcą o tym rozmawiać, bo nie planujemy 📺 programu telewizyjnego, tylko gęstą rozmowę 🙂
Dla trenerów, edukatorów, wykładowców, facylitatorów, moderatorów, organizatorów szkoleń, warsztatów i edukacji, zarówno tych doświadczonych, ale też tych którzy startują. Ciekawe będzie spojrzenie na online z tych dwóch perspektyw.

 Czemu warto wziąć udział?

Dowiesz się, co się sprawdza, podzielisz się swoimi doświadczeniami, poznasz nowe osoby, wyjdziesz z głową pełną inspiracji.

 Jak spotkanie będzie wyglądać?

Zaprosiliśmy pięcioro panelistów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, żeby zainspirować nas do dalszej rozmowy. Po tej części zorganizujemy dyskusję w mniejszych grupach, w których wezmą też udział paneliści. W trakcie całego spotkania będziemy Cię angażowali do dzielenia się opiniami za pośrednictwem, aplikacji wspomagających wymianę doświadczeń. 

Informacje organizacyjne:

KIEDY?  3 czerwca 2020 w godzinach 17.30 – 19.00
GDZIE? we własnym domu, za pośrednictwem platformy ZOOM  
ZA ILE? bezpłatnie
KONTAKT: Przemek Dziewitek (przemek.dziewitek@grupatrop.pl)