Uważaj, władza psuje mózg - Grupa Trop

Webinar 2

Live: 13 lutego 2019

Jeśli nadal nie jesteś pewny / a, czy ten webinar jest dla Ciebie, przeczytaj historię Jakuba.

Jakub był konsultantem w międzynarodowej korporacji. Koledzy z zespołu podziwiali jego zdolność do rozwiązywania problemów, skuteczność i wytrwałość, czasem jednak zazdroszcząc mu wyników. Mimo to, świetnie dogadywał się z nimi, a wszelkie najdrobniejsze zgrzyty potrafił rozładować jedną celną uwagą albo dobrym żartem. Pewnego dnia Jakub dostał awans o którym marzył od paru lat – został kierownikiem tego zespołu. Podekscytowany nowym wyzwaniem puścił się w wir pracy. Tygodnie na nowym stanowisku mijały. Jakub starał się jak mógł by atmosfera w zespole była jeszcze lepsza niż do tej pory, jednak zorientował się, że opowiadane w kuchni żarty już nie śmieszą go jak kiedyś. Później zauważył, że gdy przychodził po kawę, rozmowy nagle cichły. Momentami miał nawet wrażenie, że sam stał się obiektem tych rozmów. Próbował rozwiązać to jakoś ze swoimi byłymi kolegami, ale sytuacja się nie poprawiała. Frustracja Jakuba rosła, a wraz z nią pogarszały się też wyniki zespołu. Wiedział, że musi działać. W końcu chodziło o jego karierę i dobro firmy! Postanowił więc, że od tej pory będzie bardziej stanowczy i bezkompromisowy. O dziwo – podziałało. Zespół zaczął traktować go z szacunkiem i mimo, że już z nikim nie wdawał się z nim w pogawędki przy kawie, nareszcie praca wyglądała jak należy. Jednak nie trwało to długo. Wyniki znowu się pogorszyły. Na dodatek Jakub czuł dziwną pustkę i brak energii. Miał też wrażenie, że o cokolwiek by nie zapytał, nie może uzyskać szczerej informacji zwrotnej a jedynie szczątkowe lub mgliste tłumaczenia. Bardzo doskwierała mu samotność, ale pocieszał się wtedy, że praca to nie miejsce na przyjaźnie. Po tym jak szef Jakuba wyraził niezadowolenie z powodu wyników, Jakub postanowił coś zrobić. Uznał, że dobrym pomysłem będzie zatrudnienie nowej osoby. Powiew świeżości i nowe spojrzenie pomogą nabrać wiatru w żagle.  Nowa dziewczyna była bardzo młoda, ale  jej CV już w tej chwili wyglądało imponująco. Najważniejsze jednak było to, że była pełna życia i miała ogromną charyzmę. Będzie świetnym sprzedawcą – pomyślał Jakub i poprosił swojego dawnego kolegę, Mariusza, o przeszkolenie dziewczyny. Koło południa Jakub poszedł do kuchni zrobić sobie kawy, gdy nagle usłyszał stłumiony głos Mariusza. – I pamiętaj, nie praw mu komplementów . To na niego nie zadziała. Woli jak jego podwładni są rzeczowi. Jeśli będziesz rzeczowa, masz szansę, ze cię polubi. I broń boże nie żartuj!! Tego nie znosi. To był moment kiedy Jakub poczuł się tak bezradny jak nigdy dotąd.

Co się właściwie stało? Czy można było temu zapobiec? Co Jakub w tej sytuacji może zrobić? Na te i na inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas webinaru.

Zapisz się już dziś.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki wpływ na umysł ma władza?
Jeśli jesteś ciekaw koniecznie obejrzyj WEBINAR z Dorotą Szczepan-Jakubowską.

Sprawdź czy ten webinar jest dla Ciebie:
✔ Jesteś: kierownikiem średniego szczebla? Managerem? Team-liderem? Prezesem firmy?
✔ Nie prowadzisz zespołu ale zastanawiasz się jak poprawić atmosferę?
✔ Ciekawi cię temat wpływu władzy na mózg i na relacje międzyludzkie?
✔ Chcesz poznać procesy towarzyszące władzy i wpływom?
Odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno pytanie?

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

2 + 6 =

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: