Szczęśliwi bo omylni, czyli jak nie dać się zwariować niepewności. - Grupa Trop

Webinar 8

Live: 16 kwietnia 2020, godzina 19:00

Dorota Szczepan-Jakubowska

Senior Executive Coach, Konsultantka, Trenerka, Mediatorka, Mentorka, Superwizor Treningu Interpersonalnego z doświadczeniem w pracy z Zarządami oraz Najwyższą Kadrą Menadżerską w obszarach: wprowadzania zmiany kultury organizacyjnej, budowania empatycznej kultury opartej na dialogu, partnerstwie i partycypacji, pracy z kryzysem, wdrażania innowacji w HR, rozwoju kompetencji osobistych. Współtwórczyni metody TROP i Szkół: Trenerów, Coachów, Liderów. Superwizorka w Polskim Towarzystwie Psychologicznymtwa.

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tracisz zdrowy rozsądek… kiedy czujesz się niepewnie? 

Może czujesz się przytłoczony? A może bezradny?

Nic dziwnego. 

Twój mózg nienawidzi niepewności. Nie znosi braku informacji. Cierpi gdy nie umie podjąć decyzji. Desperacko dąży do równowagi. 

Aby poczuć się bezpiecznie, włącza mechanizmy obronne i wyuczone schematy działania. To jest droga na skróty… czasami się sprawdza,  ale często może wywieść na manowce. 

Kiedy będziesz świadomy tych mechanizmów, możesz się zatrzymać i odzyskać kontrolę.

Zapraszamy Cię do tego, byś bardziej świadomie przechodził okres turbulencji. Przyjrzyj się sobie podczas webinaru z Dorotą Szczepan-Jakubowską.

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć webinar, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail
i oglądaj webinar

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze ?

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

2 + 11 =

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: