Sprawczość czy relacje? Czy trzeba wybierać? - Grupa Trop

Webinar 1

Live: 28 lutego 2019, Godzina 19:00

Poczucie sprawczości jest jak trampolina. Trampolina która, pomaga się odbić od swoich nawyków emocjonalnych, samospełniających się przepowiedni, redukuje lęk i wzmacnia zdolność do podejmowania adekwatnych wyzwań.

Poczucie sprawczości redukuje też rozdrażnienie, stres, wspiera asertywność, poprawia koncentrację, przyswajanie nowej wiedzy… ale co z relacjami? Jak zbudować sprawczość równocześnie dbając o dobre relacje? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy na bezpłatny webinar.

Już 28 lutego o 19:00 wspólnie z Dorotą Szczepan-Jakubowską postaramy się odpowiedzieć na te i inne pytania.

 To jest dla Ciebie jeśli:
👉myślisz o zmianie, chcesz wyrwać się z impasu ale nie wiesz jak
👉chcesz się wzmacniać nie tracąc dobrych relacji
👉potrzebujesz znaleźć jasny kierunek
👉pracujesz z ludźmi towarzysząc im w zmianach i rozwoju
👉jesteś liderem, który chce wzmacniać i usamodzielniać a nie sterować

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail
i ciesz się webinarem.

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

9 + 5 =

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: