Skąd ten zachwyt, czyli cała prawda o treningu interpersonalnym - Grupa Trop

Webinar 4

Live: 05 Czerwca 2019, Godzina 19:00

Jacek Jakubowski

powiedzieć o Jacku, że jest doświadczony, to jakby nic nie powiedzieć. Ćwierć wieku temu brał udział w pierwszym w Polsce Treningu Interpersonalnym. W następnych latach, między innymi z Wojtkiem Eichelbergerem, tworzył od podstaw rynek rozwoju osobistego w Polsce. Założył jedną z pierwszych Szkół Trenerów i Coachów i wypuścił w świat ponad 3000 absolwentów

Justyna Zacharuk

Jako 11latka, jeżdżąc z mamą do Grupy TROP, zaczęła obserwować poczynania Jaca, by 7 lat później, wybierając ścieżkę kariery, postawiła na rozwój osobisty, który odziedziczyła w genach. Dziś Justyna ma na koncie ponad 3.000 godzin warsztatów dla kadry zarządzającej m.in. IKEA Industry, Johnson&Johnson, czy mBanku. Chodzą też pogłoski, że jest najatrakcyjniejszym w Polsce trenerem II stopnia 😉

Trening Interpersonalny

czym jest? kiedy warto z niego skorzystać? czego się można spodziewać? na co zwracać uwagę i jak zadbać o siebie w trakcie i po treningu?

– tego wszystkiego dowiesz się z webinaru prowadzonego przez prekursora treningów interpersonalnych w Polsce, założyciela Grupy TROP i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego –  Jacka Jakubowskiego i Justynę Zacharuk – coacha, trenerkę II stopnia w PTP i superwizorkę metody TROP.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej i sprawdzić, czy to dobry dla Ciebie moment, aby skorzystać z Treningu Interpersonalnego – zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z jednym z naszych trenerów.

Konsultacja odbywa się przed podjęciem decyzji o udziale w Treningu i jest pierwszym krokiem na drodze do intensywnego rozwoju osobistego w Grupie TROP (Zapisz się).

Jeśli chcesz zobaczyć webinar, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail
i ciesz się nagraniem

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

15 + 11 =

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: