Nie daj się oszukać, czyli dlaczego work-life balance nie działa - Grupa Trop

Webinar 6

Live: 03 grudnia 2019, Godzina 19:00

Justyna Zacharuk

Od 13 lat aktywnie zajmuje się wspieraniem w rozwoju osób indywidualnych i organizacji. Jest trenerem, coachem, konsultantem, psychologiem, koordynatorem projektów biznesowych i trenerem Treningu Interpersonalnego rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Zrealizowała ponad 4.000 godzin warsztatów i 300 godzin coachingów. Pracuje wykorzystując proces grupowy i inteligencję zespołu.
Opiera się na swojej intuicji, która bazuje na dużej wiedzy, doświadczeniu i emocjach, które są dla niej podstawą pracy trenerskiej.

Jacek Grabowski

mgr fizjoterapii specjalizujący się w rehabilitacji ortopedycznej i fizjoterapii sportowej. Od 1999 roku fizjoterapeuta pracujący z pacjentami przeciążeniowymi oraz pooperacyjnymi w pierwszym prywatnym szpitalu ortopedycznym w Warszawie. Współpracował ze sztabem medycznym Polskiego Związku Pływackiego. Były prezes oddziału mazowieckiego Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska. Założyciel Centrum Rehabilitacji Sportowej oraz CRS Clinic Kliniki Ortopedyczno Fizjoterapeutycznej. Od 2017 roku rozwija markę CRS Wellbeing dostarczając klientom korporacyjnym usługi oraz programy prozdrowotne. Propagator zwiększania świadomości społecznej w zakresie aktywności i pojmowania zdrowia jako uzupełniających się aspektów fizycznych, umysłowych i duchowych.

Piątek. 17:02. Nerwowo spoglądasz na zegarek, czujesz jak
narasta w tobie złość. Widzisz jak na twoją skrzynkę pocztową właśnie spłynęły dwa nowe maile. Niech to szlag! Z bólem i poczuciem, że czegoś nie dokończyłeś zamykasz jednak komputer. W końcu obiecałeś sobie, że będziesz spędzał więcej czasu z rodziną!

Niedziela. 18:33. Ciocia Matylda nie przestaje mówić. Kiełbaska jest wyjątkowo przypieczona, rosołek całkiem smaczny, a zasłony niepasujące do okazji. Przyłapujesz się, że właśnie odpłynąłeś. Nie możesz się powstrzymać by nie myśleć o jutrzejszym ważnym spotkaniu z klientem. Duży kontrakt. Niech to szlag! Przecież miałeś nie myśleć tyle o pracy!

A nie chciałbyś tak po prostu usiąść i zacząć czerpać energię z rzeczy, które robisz w danej chwili? Przyjdź na bezpłatny webinar i przekonaj się, czy to możliwe.

Jeśli chcesz zobaczyć webinar, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail
i ciesz się nagraniem

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

6 + 13 =

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: