Lider dodaje skrzydeł - Grupa Trop

Lider jest silny siłą swoich współpracowników. Jego rolą jest dbanie o to, by wykorzystali w pełni swój potencjał. Jeśli rozwiną swe skrzydła, mogą zostać lub odejść, ale zawsze będzie to krok naprzód.

Jeśli zależy Ci, aby zostali, bądź gotów oddać im kawałek władzy i inicjatywy. Nie obawiaj się sytuacji trudnych czy konfliktowych – one też są potrzebne.

Czego będziesz mógł doświadczyć?
  Poznasz sposoby na wzmacnianie dojrzałości we współpracownikach

  Dowiesz się jak rozwijać organizację w oparciu o ludzi, których wspierasz w rozwijaniu skrzydeł

  Poddasz refleksji swoje pomysły na zwiększanie samodzielności u współpracowników

  Zobaczysz, jak można sięgać po to, co z pozoru niemożliwe

  Poznasz praktyczne sposoby dbania o siebie jako lidera

A to wszystko na przykładach wziętych z życia!

Jolanta Czernicka-Siwecka

Założycielka i od 2006 roku Prezeska Zarządu i Fundacji ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Pedagog, trener, coach, animator zmian społecznych, od 25 lat działająca w organizacjach pozarządowych. Obecnie tutor w Szkole Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Na stałe współpracuje z Grupą TROP. Licencjonowany trener I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Newsweek Polska wyróżnił ją w 2008 roku w konkursie na „Społecznika Roku”. W 2012 roku otrzymała statuetkę „Kobiety Sukcesu Śląska” a w 2014 roku Laureatka Nagrody im. Jana Wejcherta Polskiej Rady Biznesu w kategorii Działalność Społeczna.

Jeśli chcesz zobaczyć webinar, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail
i oglądaj nagranie