Jak skutecznie uczyć dorosłych? - Grupa Trop

Webinar 3

Live: 25 kwietnia 2019, Godzina 19:00

Jak uczyć osoby dorosłe? Nic prostszego! Podobnie jak dzieci. Wystarczy wygłosić wykład okraszony prostą prezentacją z obrazkami i poprosić uczestników żeby zrobili notatki. Ale czy na pewno?

 Niestety to mit!

Jeśli chcemy, żeby uczestnicy prowadzonych przez nas kursów jak najwięcej z nich wynieśli i zapamiętali, musimy się za to zadanie zabrać trochę inaczej, o czym w rozmowie z dziennikarką radia TOK FM Zuzanną Piechowicz, opowie założyciel Grupy TROP Jacek Jakubowski.

 Dowiesz się między innymi:

  • czym jest nauka poprzez doświadczenie,
  • co to jest proces grupowy,
  • czym różnią się szkolenia od warsztatów,
  • jakie są rodzaje i style prowadzenia warsztatów,
  • kiedy jaki styl wybrać,
  • co to znaczy postawa dyrektywna i niedyrektywna,
  • oraz dowiesz się jak to się robi Metodą TROP ;).

Zapraszamy Cię trenerze, coachu mediatorze, terapeuto, facylitatorze, szkoleniowcu a także rodzicu!

 

Jeśli chcesz zobaczyć nagranie tego webinaru, to uzupełnij poniższe pola i uzyskaj dostęp do nagrania. Wypełniając poniższe pola zgadzasz się na otrzymywanie newslettera z Grupy TROP, w którym znajdziesz pigułkę wiedzy, informację co się u nas dzieje i propozycje dla Twojego rozwoju. Szczegóły w polityce prywatności i na dole tej strony. 

Uzupełnij obok swój e-mail

obowiązek informacyjny:

 Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium musisz się zapisać korzystając z poniższego formularza. Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zgodzisz się regularnie otrzymywać od nas newslettery z pigułką wiedzy merytorycznej, informacjami co się u nas dzieje i propozycjami dla Twojego rozwoju.

Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze 🙂

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

 

Kontakt / zapisy

Wybierz

6 + 12 =

Kontaktując się z nami, przekazujesz swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane w celu obsługi Twojego zapytania. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: