Jak przeprowadzić angażujące szkolenia online? - Grupa Trop

Webinar 9

Jak poprowadzić angażujące szkolenie online?

dzień: 04.05.2020 (poniedzałek), godzina: 17:30

Jesteś trenerem, który nie załamuje rąk i szuka sposobów na to, by robić dobre szkolenia z wykorzystaniem narzędzi internetowych? Chcesz, by warsztaty online były efektywne i angażujące dla Twoich klientów? Szukasz inspiracji?

Podczas webinaru dowiesz się jak doświadczenie zdobyte przez lata na salach szkoleniowych można wykorzystać pracując zdalnie. Pokażemy Ci sposoby na angażowanie uczestników, które sami stosujemy oraz podpowiemy jak własne know-how ze szkoleń stacjonarnych przełożyć na język digitalowy. Webinar będzie okazją nie tylko do zainspirowania się, ale też będzie miał formę interaktywną.

Jeśli zechcesz pogłębić wiedzę z webinaru i wprowadzić w życie narzędzia, o których dowiesz się w jego trakcie, zapraszamy na cykl szkoleń Angażujące szkolenie online. 

 

Webinar poprowadzi: 

Tomasz Cichocki

Konsultant, trener, facylitator, coach. Po ukończeniu studiów przez 10 lat pracował jako Project Manager i manager do spraw rozwoju w branży mediowej i telekomunikacyjnej. Prowadził projekty związane z cyfryzacją mediów. Od 2003 pracuje jako konsultant, przede wszystkim w obszarze zmiany kultury organizacyjnej i wdrażania innowacji.
Fan i praktyk wykorzystywania technologii do współpracy zespołowej. Zajęcia z tego obszaru prowadził m.in. dla Orange, Netii, Kompanii Piwowarskiej i Komisji Europejskiej. Jest autorem szkoleń otwartych poświęconych prowadzeniu spotkań online oraz współpracy w zespołach rozproszonych. W zajęciach poświęconych tej tematyce dba o równowagę między elementem technologicznym a ludzkim.
Jest twórcą kursu Facylitacja Spotkań Online realizowanego w wersji online od połowy 2019 roku przez Wszechnicę UJ (obecnie trwa 6 edycja).
Absolwent Szkoły Trenerów Grupy TROP (2010).

Zapisz się na webinar i poszukaj odpowiedzi razem z nami!

GDZIE: zapisz się a otrzymasz link do pokoju

KIEDY: 04 maja 2020 o 17:30

WEBINAR BEZPŁATNY

DLA KOGO: Dla każdego, kto jest ciekawy siebie!

ZAPISZ SIĘ >>

zapisz się

Obowiązek informacyjny 

Mając na uwadze Rozporządzenie o ochronie Danych Osobowych (RODO) prosimy byś zapoznał się z poniższą informacją oraz zaznaczył, że to zrobiłeś/aś. Wszystkie szczegółowe informacje związane z Rozporządzeniem o ochronie Danych Osobowych (RODO) znajdziesz w polityce prywatności.  Poniżej tylko te najważniejsze ?

Informujemy, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Centrum TROP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Patriotów 220, 04-701 Warszawa (KRS: 0000221514), zwany dalej Administratorem;
2) Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
3) dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
4) podstawą przetwarzania danych osobowych jest ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, art 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm., Rozporządzenie 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Parlamentu UE z dn. 27.04.2016.
5) dane osobowe są niezbędne do dalszego kontaktu z  w sprawie wydarzeń rozwojowych organizowanych w Grupie TROP
6) masz prawo do: • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, • przenoszenia danych, • wniesienia skargi do organu nadzorczego, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7) dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody przez Ciebie

W przypadku pytań i wątpliwości możesz się skontaktować z naszym biurem (biuro@grupatrop.pl, 22 615 52 40).

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: