Interwencja kryzysowa - jak sobie radzić w sytuacjach ekstremalnych? - Grupa Trop

Interwencja kryzysowa – jak sobie radzić w sytuacjach ekstremalnych?

Lis 12, 2019 | 0 komentarzy

Cyberatak… znika prezes…największy klient odszedł do konkurencji…pożar hali produkcyjnej…5 najlepszych pracowników odeszło z dnia na dzień…

👉 Uczysz się jak prowadzić dialog ze współpracownikami, by stawali się dla Ciebie partnerami w podejmowaniu decyzji. Starasz się zmienić swój styl zarządzania na bardziej partycypacyjny. Aż tu nagle… sytuacja ekstremalna, musisz szybko sam podjąć decyzję, wziąć na siebie ryzyko, nie ma czasu na rozmowy. Jak to zrobić, by nie przekreślić dotychczasowych partnerskich relacji?

– Jak opanować panikę w sytuacjach ekstremalnych?
– Jak sprawnie zorganizować ludzi i zapewnić skuteczną komunikację kiedy wszystko się wali
– Kiedy lider powinien ponieść ryzyko osobiste? Jakie są granice jego zaangażowania?

 

* podcast jest zapisem fragmentu seminarium otwartego organizowanego w ramach Psychologicznej Akademii Lidera przez Grupę TROP.

zapraszamy
do posłuchania
podcastu 

Maciej Żywno

Wicemarszałek Podlaski (2014-2018), Wojewoda Podlaski (2007-2014), animator społeczny, pedagog, nauczyciel akademicki, trener, doradca, spec od zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Strażak i ratownik Ochotniczej Straży Pożarnej. Odznaczony Złotą Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz Odznaką Honorową Primus in Agendo. Obecnie pełnomocnik Zarządu ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego jednej z największych firm budowlanych w Polsce.

Jac Jakubowski

Współwłaściciel Grupy TROP, psycholog, coach i mentor, przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor Izby Coachingu i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, członek założyciel Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych w Polsce, posiada 40 lat doświadczenia w pracy trenerskiej.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: