Czas izolacji: jak możesz go konkretnie wykorzystać? Mamy konkretne rady - Grupa Trop

Czas izolacji: jak możesz go konkretnie wykorzystać? Mamy konkretne rady

… Eksperci Personnel Service alarmują, że nawet co 15ty Polak może stracić pracę. Bezrobocie wzrośnie o 10 procent, 30 procent firm upadnie, drastycznie wzrośnie liczba aktów przemocy domowej …

 

To tylko jedne z fatalnych prognoz jakie słyszymy teraz, w czasach pandemii koronawirusa. Niektóre już się ziszczają, a my nawet nie rozumiemy co się dzieje z nami w naszych domach. Po raz pierwszy sytuacja zmusiła nas drastycznie i na globalną skalę zmienić dotychczasowe życie, nawyki… wszystko. Wielka katastrofa, czy wielkie obudzenie?

Posłuchaj podcastu z gościem Radio TOK FM, Dorotą Szczepan-Jakubowską, psychologiem, mentorem, trenerem i coachem i zobacz jaką szansę w tym całym bałaganie widzi psycholog z 30-letnim doświadczeniem. “To lekcja pokory, lekcja partnerstwa, lekcja dialogu, lekcja wyrozumiałości i szansa, by zrewidować wszystko, co do tej pory”. Sprawdź co możesz poćwiczyć w domu.

#ŚwiadomySiebiewKryzysie
#KryzysJakoSzansa

 

zapraszam do posłuchania podcastu

Dorota Szczepan – Jakubowska

Współzałożyciel i metodolog Grupy TROP, superwizor, trener, coach, od ponad 30 lat jest psychologiem biz­nesu, trenerem, coachem, super­wizorem treningu psychologicz­nego rekomen­dowany przez Pol­skie Towarzystwo Psychologiczne.

TO CIĘ MOŻE JESZCZE ZAINTERESOWAĆ: