Magdalena Piątkowska

trenerka wspierająca,HR-owiec, pr-owiec, mama, społecznik

Od zawsze byłam ciekawa drugiego człowieka i jego historii.
Aktualnie odpowiadam i kreuje komunikację zewnętrzną w jednej z warszawskich firm IT. Tworzę content do social mediów, wspieram promocje, organizuje eventy, reprezentuje Nas na targach oraz wprowadzam szeroko pojęty Employer Branding w nasze działania.

W wolnym czasie jako freelancer i konsultant prowadzę warsztaty, wspieram procesy wewnętrzne w organizacjach, prowadzę sesje indywidualne.

Wiele długich lat spędziłam jednak w Biurze Reklamy jednej ze stacji telewizyjnych. Odpowiadam za sprzedaż reklam, lokowanie produktu i akcje specjalne. Do moich zadań należały także negocjacje i prowadzenie prezentacji. Praca w sprzedaży wiele mnie nauczyła. Szczególnie patrzeć przez pryzmat potrzeb klienta.

Momentem zwrotnym w moim życiu było jednak poznanie projektu Szlachetna Paczka, a potem Grupy TROP. W Szlachetnej Paczce trafiłam do fantastycznego teamu trenerów wewnętrznych, którym zarządzała obecna prezes Paczki Joanna Sadzik. Wciągnęły mnie liczne warsztaty, praca nad sobą, praca na mocnych stronach, system motywacji. Zainspirowana, postanowiłam „poedukować” się na trenera i trafiłam do Grupy TROP. To był fantastyczny czas odkrywania siebie, zmiany postrzegania, nauki nazywania i słuchania. Doskonałe doświadczenie, otwierające horyzonty i zmieniające optykę o 180 stopni.

I dziś już wiem, że to, co kocham i czym lubię się zajmować (na ten moment;)) to: wsparcie procesów grupowych, stawianie na mocne strony, świadomość i tożsamość siebie, otwarta komunikacja, granice i bariery osobowe.

And the last, but not the least.
Społecznie osadzona w roli mamy i żony ? prywatnie kompan dla swoich dzieci i partnera. A tutaj komunikacja to podstawa. Uczę się codziennie słuchać potrzeb mojej rodziny i własnych. Kocham muzykę i muzykowanie, interesuje się antropologią, historią i medycyną.

Call Now Button