Katarzyna Pronobis

trenerka wspierająca

Wierzę, że dobra rozmowa daje pozytywną energię, dzięki czemu uczestnicy takiej rozmowy mają siłę i chęć, aby tworzyć przyjazny świat. Z tego powodu rozwijam się w TROPie – ukończyłam Program GATE oraz Szkołę Coachingu Indywidualnego i Grupowego.

Od ponad 15 lat pracuję w organizacjach pozarządowych. Realizowałam projekty, których celem było przygotowanie młodych liderów i liderek społecznych do działania w trzecim sektorze. Współpracowałam także przy tworzeniu programów telewizyjnych ukazujących wartościowe inicjatywy społeczne. Od ponad 10 lat pracuję wśród ludzi nauki. Organizowałam szkolenia, które pomagały uczestniczącym w nich badaczom i badaczkom rozwijać kompetencje niezbędne do tego, aby mogli oni kształtować swoją karierę naukową. Obecnie zajmuję się przede wszystkim koordynacją programów grantowych, licznych partnerstw wspierających badaczy i badaczki w ich pracy oraz relacjami z osobami, które wspierają naukowców poprzez przekazywanie darowizn. Ufam, że wszystkie działania, które podejmuję, wspierają badaczy i badaczki, dzięki czemu mogą poświęcić się nauce i dokonywać odkryć, które służą nam wszystkim!

Po pracy spędzam czas przede wszystkim z najlepszymi trenerami mojego rozwoju osobistego, którymi są moi wspaniali synowie. Uwielbiam być w ruchu, otoczona zielenią i wodą.

Call Now Button