Katarzyna Pianko-Szlachta

Liderka, Mentorka, Trenerka, Coachka, Propagatorka Efektywnej Komunikacji i Pracy na Mocnych Stronach

Posiada 15-letnie doświadczenie biznesowe jako Manager i Trener. Karierę rozpoczynała w korporacjach branży finansowej i nieruchomościowej dbając o obsługę klienta, sprzedaż i negocjacje. Obecnie jako trener i coach wspiera liderów i kadrę zarządzającą w codziennej pracy, podnosząc ich kompetencje i umiejętności. Dba o dobrostan pracowników w organizacji. Najważniejsza jest dla niej komunikacja, empatia i słuchanie drugiej osoby.
Sala szkoleniowa to jej najczęstsze miejsce pracy, a warsztaty i szkolenia to źródło wiedzy, inspiracji i energii. Nazywa się poławiaczką talentów, gdyż wierzy w to, że każdy dysponuje potencjałem wystarczy tylko go zauważyć i stworzyć mu korzystne warunki do rozwoju. Najwięcej radości i frajdy sprawia jej wzrost i postępy ludzi, z którymi współpracuje. Niejednokrotnie zauważa w ludziach to czego oni sami w sobie nie widzą. Uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Stawia na rozwój, tylko, dzięki temu nie stoi w miejscu.
W rozwoju i ścieżce kariery pomogły jej wystąpienia publiczne, które praktykowała przez 3,5 roku na scenie Toastmasters Lublin. Wierzy, że umiejętność prezentowania się i występowania przed publicznością to kompetencja przyszłości i drzwi do niesamowitych możliwości. Punktem zwrotnym w jej życiu zawodowym było spotkanie z Grupą TROP. W 2021 ukończyła Program GATE i rozpoczęła Szkołę Trenerów. Co sprawiło, że poczuła, że to właśnie ona jest narzędziem we współpracy z grupą na sali szkoleniowej. Rok później ukończyła Szkołę Coachów, dzięki której na co dzień stara się uruchamiać sprawczości u swoich współpracowników.

oświadczeń, wiedzy, dokonań.

Call Now Button