Ewa Nawrot

trenerka wspierająca, coach, psycholog

Jestem psycholożką i absolwentką Programu GATE oraz Szkoły Coachów Grupy TROP.

Moja droga zawodowa od początku związana jest z pracą z człowiekiem.

W oparciu o społeczność terapeutyczną prowadziłam zajęcia i wspierałam w codziennym życiu pacjentów ośrodka leczenia uzależnień. Prowadziłam grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży z tzw. „trudnego środowiska”. Obecnie jestem koordynatorem współpracy z organizacjami pacjentów i pacjentami chorującymi na nowotwory krwi.

Od najmłodszych lat jestem aktywistką-idealistką twardo stąpającą po ziemi. Od 3 lat realizuję swoją pasję do działań w obszarach użytecznych społecznie w Alternatywnym Klubie Sportowym AKS ZŁY, gdzie rozwijam umiejętności organizacyjne, zarządzania i komunikacji w grupie oraz doładowuję moją baterię życiową.

Lubię w sobie swoją energię, autentyczność i chęć działania. Cenię równocześnie spokój wewnętrzny i równowagę, które odnajduję w praktyce tai chi, a ta bardzo rozwinęła moją uważność.

W wolnym czasie uwielbiam czerpać życie pełnymi garściami podczas podróży z małym plecakiem i koniecznie dobrymi kompanami. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, miejsca, smaki i energie.

Call Now Button