Emilia Gołębiowska

Trenerka wspierająca

Obecnie pracuję jako Talent Business Partner w branży reklamowej. Przez długi czas moja praca zawodowa skupiała się na budowaniu strategii komunikacyjnych dla międzynarodowych korporacji, jednak przyszedł moment, że było to dla mnie po prostu za mało.
Wsłuchując się w siebie, czułam, że coraz bardziej interesuje mnie człowiek, to jak odnajduje się w grupie, co pomaga mu odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy, i to jak dbać o rozwój, podnosząc kompetencje. Coraz więcej radości sprawiało mi budowanie zespołów, zastanawianie się nad indywidualnymi potrzebami członków zespołu. To był moment, kiedy moja droga zawodowa obróciła się o 180 stopni – pozostałam w organizacji, dołączyłam do działu HR, gdzie prowadziłam zespół odpowiedzialny za rozwój. Wtedy też ukończyłam w Grupie TROP Szkołę Trenerów, ale nie sama, bo z rosnącą Marysią pod sercem.
Po urlopie macierzyńskim wróciłam do HR w roli Talent Business Partnera, gdzie wykorzystuję swoje mocne strony, doświadczenie managerskie i trenerskie – wspieram zespoły w procesach budowania kompetencji miękkich – pracując z nimi nad zwiększeniem ich efektywności i poprawy komunikacji. Do moich codziennych zadań należy również wdrażanie procesów, które usprawniają pracę i komunikację, towarzyszę pracownikom przy ewaluacji, rekrutacji, wspieram w rozwoju kompetencji managerskich.
Prywatnie, po pracy zaciągam ręczny hamulec, staram się być tu i teraz, poświecić czas na bycie z bliskimi. W wolnym czasie spaceruję, najchętniej po lesie.

Call Now Button