Na fali zmiany. Kim jest performer społeczny? | Grupa Trop

Serdecznie zapraszamy na międzypokoleniową rozmowę Mistrza i Ucznia, między Jacek Jakubowski i prowadzącym Kacper Lemiesz.

 

Będziemy zastanawiać się nad tematem żywym dla nas podczas praktycznie każdego z naszym spotkań, nad tym:
– Jak robić zmianę społeczną z sensem?
– Czym jest dojrzały aktywizm?
– Jakie przygotowanie jest wymagane od osoby aspirującej do miana społecznika?
– Gdzie tą zmianę robić i “kim” ją robić?

Jak to zazwyczaj też bywa, będziemy pewnie odnosić się do wielkich mistrzów, duchowości i nauki. Mamy nadzieję, że zderzenia doświadczenia i mądrości z nieskończoną ciekawością i aspiracją przyniosą nam wszystkim głębokie doświadczenie, prawdziwy dialog. Będziemy zapraszać Państwa do zadawania pytań, starając się włączyć je do rozmowy. Zachęcamy też do znalezienia partnera/ki do oglądania live’a i omówienie rozmowy w parze po zakończeniu.

Zostawiamy fragment tekstu Jaca jako przynętę dla ciekawości i do zobaczenia!🙊:

“Performer nie ma łatwego życia społecznego. Człowiek kwestionujący oczywistości, permanentnie podważający nawet własne koncepcje, pociąga, a jednocześnie niepokoi. Często budzi złość i agresję. I w konsekwencji jest wypychany z dążących do stabilności organizacji, instytucji…”

Kiedy?

Poniedziałek, 10 grudnia 2018 o 19:00 – 21:00

Gdzie?

FanPage Grupy TROP na Facebooku

Jacek Jakubowski

założyciel Grupy TROP. Od ponad 30 lat trener, superwizor treningu psychologicznego rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wieloletni prezes Rady Trenerów przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Członek amerykańskiej organizacji Ashoka, Innowatorzy Dla Dobra Ogółu.

Kacper Lemiesz

początkujący trener i działacz społeczny w duchu nonviolence. Inicjator fundacji TU, tworzącej pierwszy alternatywny uniwersytet w Polsce. Studiował na Roosevelt University w Chicago i Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego (bez ukończenia w obu przypadkach).