Kalendarz wydarzeń | Grupa Trop

KALENDARZ

«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Sierpień
Sierpień
Sierpień
Sierpień
Sierpień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
  • 40ST/25SC Zjazd 10 (1/2)
    Cały dzień
    2018.09.22

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Krok po kroku, czyli planowanie szkoleń, procesów coachingowych, ewaluacji

    Prowadząca: Sonia Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • sobota: 9.00-18.00
    • niedziela: 9.00-17.00

     

23
  • 40ST/25SC Zjazd 10 (2/2)
    Cały dzień
    2018.09.23

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Krok po kroku, czyli planowanie szkoleń, procesów coachingowych, ewaluacji

    Prowadząca: Sonia Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • sobota: 9.00-18.00
    • niedziela: 9.00-17.00

     

24
25
26
  • TBR Zjazd 1 (dzień 1/5)
    Cały dzień
    2018.09.26

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Prowadząca: Dorota Szczepan-Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • środa: 9.00-18.00
    • czwartek: 9.00-17.00
    • piątek: 9.00-17.00
    • sobota: 9.00-17.00
    • niedziela: 9.00-17.00
27
  • TBR Zjazd 1 (dzień 2/5)
    Cały dzień
    2018.09.27

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Prowadząca: Dorota Szczepan-Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • środa: 9.00-18.00
    • czwartek: 9.00-17.00
    • piątek: 9.00-17.00
    • sobota: 9.00-17.00
    • niedziela: 9.00-17.00
28
  • TBR Zjazd 1 (dzień 3/5)
    Cały dzień
    2018.09.28

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Prowadząca: Dorota Szczepan-Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • środa: 9.00-18.00
    • czwartek: 9.00-17.00
    • piątek: 9.00-17.00
    • sobota: 9.00-17.00
    • niedziela: 9.00-17.00
29
  • 42ST/27SC Zjazd 1 (1/2)
    Cały dzień
    2018.09.29

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Gotowość, adekwatność, twórczość, empatia, czyli ja i mój rozwój

    Prowadzący: Jac Jakubowski

    Godziny zajęć:

    • Sobota 9-18
    • Niedziela 9-17
  • TBR Zjazd 1 (dzień 4/5)
    Cały dzień
    2018.09.29

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Prowadząca: Dorota Szczepan-Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • środa: 9.00-18.00
    • czwartek: 9.00-17.00
    • piątek: 9.00-17.00
    • sobota: 9.00-17.00
    • niedziela: 9.00-17.00
30
  • 42ST/27SC Zjazd 1 (2/2)
    Cały dzień
    2018.09.30

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Gotowość, adekwatność, twórczość, empatia, czyli ja i mój rozwój

    Prowadzący: Jac Jakubowski

    Godziny zajęć:

    • Sobota 9-18
    • Niedziela 9-17
  • TBR Zjazd 1 (dzień 5/5)
    Cały dzień
    2018.09.30

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Śródziemnomorska 17, Warszawa

    Prowadząca: Dorota Szczepan-Jakubowska

    Godziny zajęć:

    • środa: 9.00-18.00
    • czwartek: 9.00-17.00
    • piątek: 9.00-17.00
    • sobota: 9.00-17.00
    • niedziela: 9.00-17.00