Inkubator - Grupa Trop

Z inicjatywy naszych Absolwentów powstaje przestrzeń gdzie będziemy mogli potrenować TROPowe umiejętności. Będziecie mieli możliwość  do praktykowania nabytych w szkole kompetencji i wdrażania ich w codzienne życie.

W Inkubatorze:

✅ przećwiczysz warsztat, który zawsze chciałeś zrobić; ✅ zmierzysz się z ćwiczeniem, które Ci się spodobało; ✅ zaznasz empatycznej uważności podczas sesji TRUE (Treningu Rozwoju Uważności Empatycznej);  uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez innych absolwentów.

Od strony organizacyjnej projektem zaopiekują się pomysłodawcy Inkubatora: Kalina Pieczyńska i Wojciech Grabarczyk pod mentoringiem Jacka Jakubowskiego.

👉 Chcesz zorganizować warsztat, przeprowadzić ćwiczenie, tematyczną sesję TRUE albo po prostu dowiedzieć się więcej? napisz do organizatorów

W najbliższym czasie:

👉 Głos Twojego Głosu – jak Twój głos wpływa na innych i na Ciebie?

W najbliższym czasie odbędą się warsztaty:

28-29 marca 2020, 10:00

Joanna Frąckiewicz

Trenerka Metodą TROP i dramy. Z zamiłowania śpiewa pieśni tradycyjne z różnych stron świata, pisze bajki pod kątem warsztatowym i opowiadania, od czasu do czasu rysuje. Obecnie studiuje Psychopedagogikę Kreatywności na APS i współtworzy projekt metaforyrozwojowe.pl

Ważne jest dla niej szukanie mocnych stron, których świadomość pozwala zdobywać góry i pokonywać słabości.

Joanna Niekraszewicz

Coach, ewaluatorka procesów rozwojowych, kotrener w Psychologicznej Akademii Lidera organizowanej przez Grupę TROP. Obecnie koordynuje projekty oraz dba o techniczną stronę funkcjonowania firmy. Współtworzy projekt metaforyrozwojowe.pl 

Ważne dla niej jest pogłębione zbadanie potrzeb, wspieranie klientów w dążeniu do celu oraz adekwatne zaprojektowanie procesu rozwoju.

Głos Twojego Głosu – jak Twój głos wpływa na innych i na Ciebie?


Czy masz świadomość nie tego CO mówisz, a tego JAK to robisz? 
Czy chcesz wiedzieć jak Twój ton głosu może być odbierany przez innych? 
Czy to w jaki sposób się wyrażasz wpływa także na Ciebie

Głos to nie tylko dźwięk wydawany przez drgające struny głosowe, ale także prawo do wyrażania własnych opinii, emocji i decyzji. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym dlaczego jednym korzystanie z tego prawa idzie łatwiej a innym trudniej?

Zapraszamy Cię do wspólnej pracy nad głosem w powyższych ujęciach. W trakcie trwania warsztatu damy Ci narzędzia żebyś był swojego głosu bardziej świadomy i potrafił go umiejętnie używać. 

KIEDY? 28-29 marca 2020, sobota 10 – 18, niedziela 9 – 15
GDZIE? Nowolipki 9 B, 00-151 Warszawa 
ZA ILE? 200zł brutto (materiały, herbata, kawa, woda, przekąski)
Cena dla uczestników i absolwentów TROP, Drama Way, członków STOP
150zł brutto (25%zniżki)

KONTAKTkontakt@metaforyrozwojowe.pl

odbyły się warsztaty: 

19 stycznia 2020, 10:00-18:00

Kalina Pieczyńska

Sprzedażą zajmuje się od 20 lat. Obecnie pracuje jako kierownik zespołu sprzedażowego w korporacji. Stworzyła, w trudnych warunkach korporacyjnych, zespół, który przy jednych z najlepszych wyników w Polsce potrafi zadbać o klienta i jego potrzeby.

Mail: kalina.pieczynska@gmail.com

Wojciech Grabarczyk

Pracuje z trudnym klientem w międzynarodowej firmie telekomunikacyjnej. Zajmuje się także szkoleniem nowych pracowników oraz prowadzi sesje mentoringowe, w trakcie których pomaga współpracownikom rozwiązywać bieżące problemy z wynikami i nastawieniem w pracy.

Mail: vgrabarczy@gmail.com

Partnerstwo w sprzedaży

Życie to negocjacje.
Negocjujesz każdego dnia – w pracy, w domu, przy kawie z przyjaciółmi.
Negocjujesz swoje pomysły, plany wieczór czy wyjazd na wakacje.

 Kto wygrywa te batalie? Czy zawsze silniejszy, głośniejszy, ten z lepszymi argumentami? Co tak na prawdę jest wygraną w negocjacjach? Czy chodzi zawsze o to żeby moje było na wierzchu? Czy możliwe jest najlepsze rozwiązanie dla każdej ze stron?

Na warsztacie Partnerstwo w Sprzedaży wspólnie zastanowimy się nad tym czy w sprzedaży i w negocjacjach możliwe jest prawdziwe partnerstwo, w jego empatycznym ujęciu. Skupimy się na tym jak zadbać o siebie w sprzedaży swoich pomysłów i usług nie zapominając o osobie, z którą rozmawiamy. 

Warsztat poprowadzą doświadczeni sprzedawcy, nasi Absolwenci, którzy w swojej pracy stosują metody TROP sprzedając w sposób empatyczny, partnerski, ale skuteczny.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zorganizowaniem takiego warsztatu dla swojej firmy lub zebranej grupy osób skontaktuj się z Wojtkiem lub Kaliną.

16 lutego 2020, 10:00-18:00

Joanna Groszek

Psycholog, coach i trenerka. Zgłębia temat wysokiej wrażliwości (HSP) oraz wpływu tańca i ruchu na rozwój osobisty. Na co dzień pracuje z artystami i projektantami w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Lubi fiołki i red cappuccino na krakowskim Kazimierzu.

Dorota Trzaska

Psycholog, trenerka, filmoznawca i scenarzystka. Jest zdiagnozowanym HSP. Przez większość swojego dorosłego życia myślała, że jest przypadkiem beznadziejnym, a słowo “powinnaś” będzie nękać ją w koszmarach do końca życia. Eee tam. Poza tym, lubi zupę pomidorową, jogę, trudne filmy z przesłaniem i kolor zielony.

Jak być dobrym dla siebie – potrzeby jako zaufani przewodnicy

“To czysty egoizm! Ale jak to? Tak nie można! Trzeba być dobrym dla innych”. Często to słyszymy, kiedy poruszamy temat bycia dobrym dla siebie…Oczywiście nie są to słowa wszystkich ludzi, ale część z nas ma głęboko zakodowane stawianie siebie na ostatnim miejscu. Tym bardziej, jeśli zawód, który wykonujemy, wiążę się z pomaganiem, wspieraniem innych.

Podczas jednodniowych warsztatów przeznaczonych dla coachów/trenerów i osób na co dzień wspierających innych spojrzymy na temat bycia dobrym/dobrą dla siebie przez pryzmat naszych potrzeb.

Jeśli chcesz:
✅ przyjrzeć się swoim potrzebom
✅ zobaczyć jaki wpływ na Ciebie ma zaspokojenie lub uświadomienie ich sobie
✅ złapać balans pomiędzy byciem dobrym/dobrą dla innych, a byciem dobrym/dobrą dla siebie,
te warsztaty są dla Ciebie. 

Jeśli jesteś zaintersowany/a zorganizowaniem takiego warsztatu dla swojej firmy lub zebranej grupy osób skontaktuj się z trenerkami.