Dzień Bezpłatnych Konsultacji - 23.01.2020 - Grupa Trop

Co to są konsultacje i jak z nich skorzystać?

To spotkania trwające zwykle około 45 minut, podczas których skupiamy się na Tobie i Twoich potrzebach. Jest to czas, kiedy będziesz miał możliwość zastanowić się, co chcesz robić, w jakim kierunku się rozwijać, nad czym chciałbyś pracować w przyszłości. Z drugiej strony konsultacja może być spotkaniem, dzięki któremu poznasz bliżej naszą ofertę, firmę i ludzi ją tworzących. Postaramy Ci się przybliżyć metody i sposób naszej pracy. Jak umówić się na konsultację? To proste -> wypełnij formularz poniżej, wybierz preferowaną godzinę spotkania i przyjdź do Grupy TROP na ul. Śródziemnomorskiej 17

Korzyści z uczestnictwa w dniach konsultacji:

1.

dowiesz się, czy nasza propozycja jest dla Ciebie,

2.

sprawdzisz, czy odpowiada na Twoje potrzeby,

3.

poznasz lepiej Grupę TROP, czyli miejsce w którym szkolimy oraz ludzi, którzy je tworzą,

4.

dowiesz się jakimi metodami pracujemy i jaki styl działania jest nam bliski,

5.

poszukamy Twoich mocnych stron i je nazwiemy,

6.

wspólnie zastanowimy się jak zagospodarować Twoje talenty.

Dorota Jakubowska

Dorota Jakubowska

Współzałożyciel i metodolog Grupy TROP, superwizor, trener, coach, od ponad 30 lat jest psychologiem biz­nesu, trenerem, coachem, super­wizorem treningu psychologicz­nego rekomen­dowany przez Pol­skie Towarzystwo Psychologiczne.

Jacek Jakubowski

Jacek Jakubowski

Współwłaściciel i Superwizor Grupy TROP, psycholog, przewodniczący Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek założyciel Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, superwizor treningu psychologicznego rekomendowany przez PTP, 40 lat doświadczenia w pracy trenerskiejczne.

Justyna Zacharuk

Justyna Zacharuk

Trener II stopnia, coach, konsultant, koordynator projektów biznesowych, trener Treningu Interpersonalnego rekomendowanego przez PTP, zrealizowała 4.000 godzin warsztatów/ 300 godzin coachingów 

Katarzyna Gorzędowska

Katarzyna Gorzędowska

Trener biznesu i kierownik projektów szkoleniowo – doradczych od 20 lat. Prowadzi szkolenia dla trenerów wewnętrznych oraz kadry zarządzającej. Szkoli z zakresu kompetencji społecznych.

Anna Łaniecka

Anna Łaniecka

Trener, coach, konsultant, koordynator projektów szkoleniowych.