Aby zmiana była rozwojem. Jak wspierać przemiany kultury organizacyjnej w firmach? - bezpłatne Inspiratorium 30.07.2019 - Grupa Trop

To spotkanie może Cię zainteresować jeśli:

Jesteś menedżerem, któremu zależy na świadomym budowaniu kultury organizacyjnej – zarówno na poziomie całej firmy, jak i zespołu. Chcesz się zainspirować praktykami innych oraz podzielić własnym doświadczeniem.

Jesteś trenerem, coachem, konsultantem, który wspiera organizacje w procesach zmian kulturowych. Masz wiele pytań i chcesz usłyszeć jakie doświadczenia mają inni, a także masz gotowość podzielić się swoją praktyką.

Jesteś osobą, która chce bardziej świadomie uczestniczyć w przemianach dotykających Twoją organizację, Twój zespół, Ciebie. Szukasz wiedzy na ten temat      i wierzysz, że warto inspirować się od innych.

Kto nas będzie inspirował?

Tomasz Malicki

Jacek Jakubowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej Protektor S.A.; Executive and business coach, w latach 2012 – 2019 Prezes Zarządu Gino Rossi S.A. Wcześniej współpracował z firmami Adidas, Ecco oraz Geox. Przeprowadzał z sukcesem projekty akwizycyjne, integracyjne, skoncentrowane na szybkim wzroście,
jak i projekty restrukturyzacyjne związane
z zarządzaniem kryzysowym. Posiada doświadczenie
w budowaniu kultur organizacyjnych opartych
na wartościach i zasadach.

Prezes Fundacji TROP, szef Rady Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor Izby Coachingu i Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, członek ASHOKI. Pomysłodawca
i koordynator Festiwalu Empatii. Trener, coach, mentor. Realizował ogólnopolskie programy aktywizacji młodzieży, rozwijał projekty dla rolników i środowisk lokalnych. Od wielu lat prowadzi programy wsparcia  kultury organizacyjnej firm rodzinnych, pracuje zarówno dla dużych korporacji jak i małych, innowacyjnych firm.

ZAPISY

Niestety na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach zostaw nam proszę swoje dane. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku i aktualności na stronie.